1. Koiran päivähoito
  2. Kauniainen

Koiran päivähoito, Kauniainen

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EllaE

1. Ella

2.7 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EllaE

1. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi2.7 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
30 €
/päivä
EvrenE

2. Evren

6.3 km
alkaen
25 €
/päivä

Structured nature walks for high-energy dogs

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EvrenE

2. Evren

Structured nature walks for high-energy dogs6.3 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/päivä
ClaudiaC

3. Claudia

0.7 km
alkaen
35 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Pet Paradise

ClaudiaC

3. Claudia

Pet Paradise 0.7 km
1 toistuva asiakas
alkaen
35 €
/päivä
LeenaL

4. Leena

5.4 km
alkaen
40 €
/päivä
2 arviota

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?

LeenaL

4. Leena

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?5.4 km
(2 arviota)
alkaen
40 €
/päivä
JennaJ

5. Jenna

7.9 km
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Erittäin eläinrakas hoitaja

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu chihuahua Diego kanssa
JennaJ

5. Jenna

Erittäin eläinrakas hoitaja7.9 km
(1 arvio)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu chihuahua Diego kanssa
alkaen
35 €
/päivä
LyydiaL

6. Lyydia

8.2 km
alkaen
20 €
/päivä

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka

LyydiaL

6. Lyydia

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka 8.2 km
alkaen
20 €
/päivä
HanneleH

7. Hannele

6.7 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Espoosta luotettava hoitopaikka .

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu saksanpaimenkoira Megi kanssa
HanneleH

7. Hannele

Espoosta luotettava hoitopaikka .6.7 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu saksanpaimenkoira Megi kanssa
alkaen
15 €
/päivä
MarjutM

8. Marjut

5.7 km
alkaen
10 €
/päivä

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
MarjutM

8. Marjut

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan5.7 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
alkaen
10 €
/päivä
JasminJ

9. Jasmin

5 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

9. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾5 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
amelieA

10. amelie

1.8 km
alkaen
50 €
/päivä

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
amelieA

10. amelie

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi1.8 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
alkaen
50 €
/päivä
OliviaO

11. Olivia

6.3 km
alkaen
28 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

11. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja6.3 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
alkaen
28 €
/päivä
AbigaelA

12. Abigael

7 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
AbigaelA

12. Abigael

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.7 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
alkaen
15 €
/päivä
VeeraV

13. Veera

5.3 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Koiranhoitoapua tarjolla!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
VeeraV

13. Veera

Koiranhoitoapua tarjolla!5.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
alkaen
15 €
/päivä
Eveliina IsabellaE

14. Eveliina Isabella

5.2 km
alkaen
30 €
/päivä

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Eveliina IsabellaE

14. Eveliina Isabella

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍5.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
MailaM

15. Maila

2.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa

MailaM

15. Maila

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa2.4 km
alkaen
10 €
/päivä
OiliO

16. Oili

2.5 km
alkaen
10 €
/päivä

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OiliO

16. Oili

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾2.5 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
JichenJ

17. Jichen

4.8 km
alkaen
25 €
/päivä
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

17. Jichen

For the reason of loving pets4.8 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
25 €
/päivä
FouadF

18. Fouad

7.9 km
alkaen
30 €
/päivä

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki

FouadF

18. Fouad

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki7.9 km
alkaen
30 €
/päivä
LauraL

19. Laura

4.3 km
alkaen
10 €
/päivä
2 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Ulkoilutus ja kotikäynnit lemmikkisi tarpeita kuunnellen

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
LauraL

19. Laura

Ulkoilutus ja kotikäynnit lemmikkisi tarpeita kuunnellen4.3 km
(2 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä