1. Koiran päivähoito
  2. Kangasala

Koiran päivähoito, Kangasala

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
OonaO

1. Oona

15.2 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
OonaO

1. Oona

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja15.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Koiranpentu tykkäsi, oli saanut leikkiä ja ulkoilla mielensä mukaan, niin kotona sai hyvin nukuttua. Kommunikointi oli helppoa ja ystävällistä. Aiomme uudestaankin varata. Kiitoksia! :)"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
20 €
/päivä
AnnaA

2. Anna

18 km
alkaen
10 €
/päivä
5 arviota

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
AnnaA

2. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja18 km
(5 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
KaroliinaK

3. Karoliina

12.7 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
KaroliinaK

3. Karoliina

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella12.7 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Karoliinan kanssa on ollut erittäin helppo sopia koiriemme hoidon yksityiskohdista, ja hän on vastannut nopeasti viesteihin. Koiramme ovat pitäneet hänestä kovasti, ja hän kohtelee koiria lempeästi mutta varmasti. Luotamme mielellämme koiramme Karoliinan hoitoon jatkossakin 💗"
LindaL
Arvostelu - Linda
alkaen
20 €
/päivä
ShanaliS

4. Shanali

10.1 km
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Caring pet sitter

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
ShanaliS

4. Shanali

Caring pet sitter10.1 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Leia immediately warmed up to Shanali's family, which gave me a peace of mind while leaving her behind. Shanali provided update with photo, kept me informed about how Leia was doing, and followed my care instructions. Leia was happy when I fetched her and So, I am sure Shanali & her family treated her like their own—with love, patience, and attention. I shall go again if I am visiting Tampere with Leia :)"
PareshP
Arvostelu - Paresh
alkaen
20 €
/päivä
JuliaJ

5. Julia

13.5 km
alkaen
22 €
/päivä
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JuliaJ

5. Julia

Luotettava hoitopaikka lemmikillesi🐶❤️13.5 km
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Julia hoiti täsmällisesti koiramme lenkityksen ja ruokinnan poissaolomme aikana ja tuli hyvin toimeen koiramme kanssa. Varaamme Julian mieluusti toistekin!"
KaijaK
Arvostelu - Kaija
alkaen
22 €
/päivä
AlisaA

6. Alisa

15.6 km
alkaen
25 €
/päivä
22 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
AlisaA

6. Alisa

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶15.6 km
(22 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Koirani hoito sujui Alisalta oikein mainiosti, selkeästi huomasi että koirien hoito on hänelle tuttua. Alisa otti koirani ilolla vastaan ja vaikutti siltä, että hyvin viihtyivät toistensa seurassa 😊 Alisa on rauhallinen, luotettava ja joustava ja kommunikointi hänen kanssaan on ollut helppoa. Ehdottomasti vien koirani hänen hoidettavakseen toistekin tarpeen vaatiessa."
TarleenaT
Arvostelu - Tarleena
alkaen
25 €
/päivä
AuroraA

7. Aurora

18.4 km
alkaen
40 €
/päivä
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
AuroraA

7. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja18.4 km
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Tosi hyvä hoitopaikka meidän pienelle villakoiralle 😊"
AlinaA
Arvostelu - Alina
alkaen
40 €
/päivä
LeilaL

8. Leila

8.1 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
LeilaL

8. Leila

Pet lover in Tampere🐾8.1 km
(7 arviota)
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Wanted to know the dogs habits so she could plan the day in the best way for our dog. Friendly and fast to answer. "
MikaelaM
Arvostelu - Mikaela
alkaen
15 €
/päivä
AuroraA

9. Aurora

17.2 km
alkaen
40 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Toinen koti rakkaalle perheenjäsenellesi!❤️

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AuroraA

9. Aurora

Toinen koti rakkaalle perheenjäsenellesi!❤️17.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Ihana hoitopaikka🩷"
JaninaJ
Arvostelu - Janina
alkaen
40 €
/päivä
SonjaS

10. Sonja

14.4 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Karkeakarvainen mäyräkoira Tenho kanssa
SonjaS

10. Sonja

Uusi lemmikinhoitaja
Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗14.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Karkeakarvainen mäyräkoira Tenho kanssa
alkaen
18 €
/päivä
PetraP

11. Petra

10.6 km
alkaen
35 €
/päivä
18 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Innokas nuori hoitaja Tampereella!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
PetraP

11. Petra

Innokas nuori hoitaja Tampereella!10.6 km
(18 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Petra on ihan mahtava <3 kaikki sujui hyvin ja joustavasti. Petralla on paljon tietämystä koirista, joten häneen on helppo luottaa. Lilalla oli mukava päivä Petran luona, vien uudestaankin kun tarve tulee :)"
JannaJ
Arvostelu - Janna
alkaen
35 €
/päivä
SanniS

12. Sanni

12.4 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SanniS

12. Sanni

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕12.4 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Sanni took care of my two dogs for a day while I had a bit longer day at work. We had a great experience overall and seems like the dogs enjoyed hanging out with her. "
Meri-SofiaM
Arvostelu - Meri-Sofia
alkaen
20 €
/päivä
SinikkaS

13. Sinikka

16.2 km
alkaen
12 €
/päivä
4 arviota

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

13. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria16.2 km
(4 arviota)
"Kaikki sujui loistavasti, takaisin tuli rento koira. 😊"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
12 €
/päivä
EmmaE

14. Emma

11 km
alkaen
25 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EmmaE

14. Emma

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕11 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Emma oli oikein mukava hoitaja Carla-koiralle. Carla kärsii eroahdistuksesta ja suosittelen Emmaa koirien tukihenkilöksi🐕"
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
25 €
/päivä
EssiE

15. Essi

16.6 km
alkaen
50 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
EssiE

15. Essi

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷16.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
50 €
/päivä
HelenaH

16. Helena

14.5 km
alkaen
30 €
/päivä
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HelenaH

16. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa14.5 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui jälleen hienosti. Jätän turvallisin ja luottavaisin mielin koiran hoitoon. Palatessa on iloinen koira."
IidaI
Arvostelu - Iida
alkaen
30 €
/päivä
KaisuK

17. Kaisu

11.7 km
alkaen
37 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
KaisuK

17. Kaisu

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa11.7 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
"Kotoisa ja rauhallinen päiväkoti :)"
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
37 €
/päivä
SiljaS

18. Silja

17.6 km
alkaen
20 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SiljaS

18. Silja

Luonnontieteistä kiinnostunut karvakaverien hoitaja17.6 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Hoitopäivä Siljan luona sujui oikein hyvin, kaikki meni sovitusti. "
TaijaT
Arvostelu - Taija
alkaen
20 €
/päivä
MaijaM

19. Maija

9.4 km
alkaen
17 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Pieni perhe tarjoaa koiranhoitoa Hervantajärvellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MaijaM

19. Maija

Pieni perhe tarjoaa koiranhoitoa Hervantajärvellä9.4 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki meni enemmän kuin hienosti! Hoitaja osasi kysyä koiraa hoitoon jätettäessä juuri oikeita kysymyksiä, hoidosta tuli kuvan kera terveisiä ja hoidosta kotiin saapui tyytyväinen ja rento koira. 🫶"
TuuliT
Arvostelu - Tuuli
alkaen
17 €
/päivä
JonnaJ

20. Jonna

19.1 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa

JonnaJ

20. Jonna

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa19.1 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
"Koira sai hyvää hoitoa ja yhteydenpito oli helppoa. Koira oli aina iloinen hoitopäivän jälkeen. Saimme myös kuulumisia päivän mittaan. Paljon kiitoksia yhteistyöstä!"
SallaS
Arvostelu - Salla
alkaen
15 €
/päivä