1. Koiran päivähoito
  2. Espoo

Koiran päivähoito, Espoo

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JennaJ

1. Jenna

10.5 km - Vantaa
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Erittäin eläinrakas hoitaja

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
JennaJ

1. Jenna

Erittäin eläinrakas hoitaja10.5 km - Vantaa
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/päivä
LyydiaL

2. Lyydia

7 km
alkaen
20 €
/päivä

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka

LyydiaL

2. Lyydia

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka 7 km
alkaen
20 €
/päivä
HanneleH

3. Hannele

9.1 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Espoosta luotettava hoitopaikka .

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu saksanpaimenkoira Megi kanssa
HanneleH

3. Hannele

Espoosta luotettava hoitopaikka .9.1 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu saksanpaimenkoira Megi kanssa
alkaen
15 €
/päivä
MarjutM

4. Marjut

4.5 km
alkaen
10 €
/päivä

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
MarjutM

4. Marjut

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan4.5 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
alkaen
10 €
/päivä
JasminJ

5. Jasmin

9.1 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

5. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾9.1 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
MiraM

6. Mira

10.5 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

6. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja10.5 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä
RuutR

7. Ruut

11.4 km
alkaen
25 €
/päivä
1 arvio

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella!

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RuutR

7. Ruut

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella! 11.4 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
JanikaJ

8. Janika

5.4 km
alkaen
30 €
/päivä

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

8. Janika

Kokemusta monen laisista koirista5.4 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
30 €
/päivä
OliviaO

9. Olivia

9.3 km
alkaen
28 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

9. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja9.3 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
alkaen
28 €
/päivä
AbigaelA

10. Abigael

10.3 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
AbigaelA

10. Abigael

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.10.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
alkaen
15 €
/päivä
VeeraV

11. Veera

9.3 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Koiranhoitoapua tarjolla!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
VeeraV

11. Veera

Koiranhoitoapua tarjolla!9.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
alkaen
15 €
/päivä
Tommy, Jill & JattaT

12. Tommy, Jill & Jatta

11.2 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
Tommy, Jill & JattaT

12. Tommy, Jill & Jatta

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi11.2 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
Eveliina IsabellaE

13. Eveliina Isabella

9.2 km
alkaen
30 €
/päivä

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Eveliina IsabellaE

13. Eveliina Isabella

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍9.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
MailaM

14. Maila

6.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa

MailaM

14. Maila

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa6.4 km
alkaen
10 €
/päivä
OiliO

15. Oili

6.5 km
alkaen
10 €
/päivä

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OiliO

15. Oili

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾6.5 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
JichenJ

16. Jichen

8.9 km
alkaen
25 €
/päivä
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

16. Jichen

For the reason of loving pets8.9 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
25 €
/päivä
FouadF

17. Fouad

12 km
alkaen
30 €
/päivä

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki

FouadF

17. Fouad

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki12 km
alkaen
30 €
/päivä
JenniJ

18. Jenni

5 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Täällä kirjoittelee eläinrakas ja luotettava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
JenniJ

18. Jenni

Täällä kirjoittelee eläinrakas ja luotettava hoitaja5 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
20 €
/päivä
JasminJ

19. Jasmin

8.3 km
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JasminJ

19. Jasmin

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶8.3 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
ClaudiaC

20. Claudia

4.8 km
alkaen
35 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Pet Paradise

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ClaudiaC

20. Claudia

Pet Paradise 4.8 km
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
35 €
/päivä