1. Koiran päivähoito
  2. Espoo

Koiran päivähoito, Espoo

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NantiaN

1. Nantia

5.5 km - Espoo
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota

A new bestie for your cat or dog 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
NantiaN

1. Nantia

A new bestie for your cat or dog 🐾5.5 km - Espoo
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"It was our first time trying dog daycare with our pup Sammy, and we couldn't wished for better person to do it with! We felt safe and comfortable leaving Sammy with Nantia: she talked through every step & detail of the boarding day with us in advance and took his routines into account. During the day, she provided us with updates on how Sammy is doing, what are his reactions to a new environment & comforted him so well that he even slept for a while! (That was a REALLY good sign for us as Sammy is a young, energetic pup who has trouble relaxing in new, unfamiliar situations.) All in all, I wholeheartedly recommend Nantia as a very knowledgeable sitter who really cares about dogs in her care :)"
DariaD
Arvostelu - Daria
alkaen
15 €
/päivä
AinoA

2. Aino

9.3 km
alkaen
39 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

2. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.9.3 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
39 €
/päivä
PetraP

3. Petra

7.1 km
alkaen
35 €
/päivä
32 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Kissat ja koirien ulkoilutukset Espoossa

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
PetraP

3. Petra

Kissat ja koirien ulkoilutukset Espoossa7.1 km
(32 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"Petra hoiti koiran pentuamme meillä kotona. Kaikki hoitui hyvin, kiitos :)"
PaulaP
Arvostelu - Paula
alkaen
35 €
/päivä
SenniS

4. Senni

12.3 km
alkaen
30 €
/päivä
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SenniS

4. Senni

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷12.3 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kiitos Alman hyvästä hoidosta! Alma tulee uudelleen mielellään."
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
30 €
/päivä
ReineR

5. Reine

9.4 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota

Loving and Experienced Pet Sitter

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ReineR

5. Reine

Loving and Experienced Pet Sitter9.4 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Reine was very calm and attentive for my dog who is not the easiest case. I felt very comfortable leaving the dog in her care. "
AidaA
Arvostelu - Aida
alkaen
30 €
/päivä
AdaA

6. Ada

12 km - HKI
alkaen
30 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <3

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

6. Ada

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <312 km - HKI
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
JenniJ

7. Jenni

3.6 km
alkaen
19 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Dog sitter with 5+ years of experience

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JenniJ

7. Jenni

Dog sitter with 5+ years of experience3.6 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Jenni has taken good care of my 3-month-old puppy. Frequently update on what they did during the stay. My puppy didn't want to leave her place when I picked her up! 😊"
MizukiM
Arvostelu - Mizuki
alkaen
19 €
/päivä
PiaP

8. Pia

2.1 km
alkaen
30 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
PiaP

8. Pia

Luotettava ja kokenut hoitaja2.1 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
30 €
/päivä
OksanaO

9. Oksana

9.6 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
OksanaO

9. Oksana

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion9.6 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
VarpuV

10. Varpu

6.2 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvaiselle kaverillisi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
VarpuV

10. Varpu

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvaiselle kaverillisi6.2 km
(16 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
AuneA

11. Aune

10.6 km
alkaen
23 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien & kissojen turvallinen hoitaja/ hoitopaikka 💕

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AuneA

11. Aune

Koirien & kissojen turvallinen hoitaja/ hoitopaikka 💕10.6 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
23 €
/päivä
MarinaM

12. Marina

7.1 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

Loving Pet Sitter – Care You Can Trust!

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
MarinaM

12. Marina

Loving Pet Sitter – Care You Can Trust!7.1 km
(2 arviota)
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
JenniJ

13. Jenni

12.1 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Luotettava hoitaja kissalle tai pienelle koiralle :)

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
JenniJ

13. Jenni

Luotettava hoitaja kissalle tai pienelle koiralle :)12.1 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/päivä
TaiT

14. Tai

6.5 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Young & caring couple excited to meet new furry friends

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
TaiT

14. Tai

Young & caring couple excited to meet new furry friends6.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
HennaH

15. Henna

4.7 km
alkaen
49 €
/päivä
6 arviota

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
HennaH

15. Henna

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla4.7 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
49 €
/päivä
VeronikaV

16. Veronika

6.6 km
alkaen
25 €
/päivä
11 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläimiä rakastava etäkoululainen

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
VeronikaV

16. Veronika

Eläimiä rakastava etäkoululainen6.6 km
(11 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
SannaS

17. Sanna

9.4 km - Espoo
alkaen
25 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SannaS

17. Sanna

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵9.4 km - Espoo
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
SuviS

18. Suvi

8.6 km
alkaen
14 €
/päivä
2 arviota

Kokenut kissanhoitaja Espoossa

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
SuviS

18. Suvi

Kokenut kissanhoitaja Espoossa8.6 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
14 €
/päivä
LeenaL

19. Leena

9.5 km
alkaen
40 €
/päivä
2 arviota

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
LeenaL

19. Leena

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?9.5 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
40 €
/päivä
EllaE

20. Ella

4.8 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
EllaE

20. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi4.8 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä