1. Koiran päivähoito
  2. Espoo

Koiran päivähoito, Espoo

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
KatieK

1. Katie

9.5 km
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatieK

1. Katie

9.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/päivä
TracyT

2. Tracy

9.1 km
alkaen
17 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TracyT

2. Tracy

Uusi lemmikinhoitaja
Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.9.1 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
17 €
/päivä
MariamM

3. Mariam

6.2 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Rauhallinen hoitopaikka Espoosta!🌸🐶

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
MariamM

3. Mariam

Rauhallinen hoitopaikka Espoosta!🌸🐶6.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
EvrenE

4. Evren

10 km
alkaen
25 €
/päivä

Structured nature walks for high-energy dogs

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
EvrenE

4. Evren

Structured nature walks for high-energy dogs10 km
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
amelieA

5. amelie

5.6 km
alkaen
50 €
/päivä

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
amelieA

5. amelie

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi5.6 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
alkaen
50 €
/päivä
StavroulaS

6. Stavroula

5.5 km
alkaen
15 €
/päivä

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me

StavroulaS

6. Stavroula

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me 5.5 km
alkaen
15 €
/päivä
WenW

7. Wen

9.9 km
alkaen
35 €
/päivä
45 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lovely Home Pet Boarding

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WenW

7. Wen

Lovely Home Pet Boarding9.9 km
(45 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"First time using a pet sitter and they were very accomodating and trustworthy people. Very good communication during the time when our dog was there and frequent updates / pictures and videos. Our dog loved it there. Their place is very nice and pet proofed. We'll definetly come back to them if we ever need a dog sitter."
JaroJ
Arvostelu - Jaro
alkaen
35 €
/päivä
BenitaB

8. Benita

3.4 km
alkaen
50 €
/päivä
31 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
BenitaB

8. Benita

Kokenut eläintenhoitaja3.4 km
(31 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Benita on tunnollinen ja ystävällinen lemmikinhoitaja, jonka kanssa oli helppo sopia asioista ja kaikki hoitui niin kuin oli sovittu. Benita myös laittoi aina päivän päätteeksi raportin, jossa kerrottiin miten päivä oli mennyt. Erinomainen koiranhoitaja. "
MeriM
Arvostelu - Meri
alkaen
50 €
/päivä
PaulaP

9. Paula

3 km
alkaen
45 €
/päivä
4 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava koiranhoitaja/ Caring dogsitter at Latokaski

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
PaulaP

9. Paula

Luotettava koiranhoitaja/ Caring dogsitter at Latokaski3 km
(4 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"Iäkkään koiran hoito onnistui hyvin; hänelle löytyi oma rauhallinen paikka, johon mennä tarpeen tullen lepäämään. Paulan perheellä tilava asunto ja mukava aidattu piha, jossa koirat voivat olla vapaana."
SusannaS
Arvostelu - Susanna
alkaen
45 €
/päivä
TuuaT

10. Tuua

6.8 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
2
toistuvaa asiakasta

100% etätyötä tekevä Espoolainen eläinrakas

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
TuuaT

10. Tuua

100% etätyötä tekevä Espoolainen eläinrakas6.8 km
(16 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
"Nopealla aikataululla vakipaikka vastasi tarpeeseen :) "
JaninaJ
Arvostelu - Janina
alkaen
20 €
/päivä
JosefiinaJ

11. Josefiina

12.1 km
alkaen
22 €
/päivä
2 arviota

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
JosefiinaJ

11. Josefiina

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä 12.1 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Paavo ja Niilo olivat päivän jälkeen kovin iloisia ja tyytyväisiä, saivat takuulla hyvää hoitoa ja huomiota Josefiinan seurassa, palaavat varmasti mielellään Josefiinan hoiviin uudestaankin — ja me hyvän kokemuksen jälkeen luottavaisin mielin koirulaiset hänen hoitoonsa viemme."
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
22 €
/päivä
AnastasiaA

12. Anastasia

12.2 km
alkaen
35 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Tuo koirasi lomailemaan

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnastasiaA

12. Anastasia

Tuo koirasi lomailemaan 12.2 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Anastasia is a fantastic dogsitter. Everything went as agreed, communication was very east and she kept me updated throughout the day. Our dog Arda had such a good time at Anastasia's that she didn't want to leave in the evening :)"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
35 €
/päivä
Aino & RobinA

13. Aino & Robin

5.4 km
alkaen
29 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Sveitsilläis-suomalainen koirarakas pariskunta

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Aino & RobinA

13. Aino & Robin

Sveitsilläis-suomalainen koirarakas pariskunta5.4 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
29 €
/päivä
DianaD

14. Diana

5.5 km
alkaen
15 €
/päivä

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Shih tzu Leo kanssa
DianaD

14. Diana

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo5.5 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Shih tzu Leo kanssa
alkaen
15 €
/päivä
ViktoriaV

15. Viktoria

4.6 km
alkaen
25 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ViktoriaV

15. Viktoria

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays4.6 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Everything went well. Experienced dog keeper, my dog really liked it there."
Markus JoonasM
Arvostelu - Markus Joonas
alkaen
25 €
/päivä
EmineE

16. Emine

12.3 km
alkaen
30 €
/päivä
19 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Kotihoito Larussa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Kleinspitz Vijdan kanssa
EmineE

16. Emine

Kotihoito Larussa12.3 km
(19 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Kleinspitz Vijdan kanssa
"Helppo saada yhteyttä, sain kuvia ja videota pitkin päivää. Onni tuli oikein iloisena kotiin, suosittelen!"
SuviS
Arvostelu - Suvi
alkaen
30 €
/päivä
JaninaJ

17. Janina

11.3 km
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
JaninaJ

17. Janina

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille11.3 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Janina ja perhe pitivät todella hyvää huolta meidän Hilppa-cockerista pitkän työpäiväni ajan. Sain viestiä ja kuvia päivän kuulumisista. Voin suositella lämpimästi! 😊"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
20 €
/päivä
IdaI

18. Ida

7.1 km - Helsingin seutukunta
alkaen
25 €
/päivä
19 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Iitun koirahoitola

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
IdaI

18. Ida

Iitun koirahoitola 7.1 km - Helsingin seutukunta
(19 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Olimme tosi tyytyväisiä Idaan. Henkilönä Ida oli profiilissa kuvatunlainen. Hänellä oli homma hallussa vaikka koiramme on isokokoinen bernipentu, joka on välillä kova höseltämään. Suhtautuminen koiraan oli osaavaa ja lämminhenkistä. Kaikki viestittely Idan kanssa sujui tosi hyvin. Lämmin suositus! 👍"
MerinaM
Arvostelu - Merina
alkaen
25 €
/päivä
HeidiH

19. Heidi

5.9 km
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota

Empaattinen koiranhoitaja palveluksessasi😍

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
HeidiH

19. Heidi

Empaattinen koiranhoitaja palveluksessasi😍5.9 km
(2 arviota)
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/päivä
GuliaG

20. Gulia

7.9 km
alkaen
35 €
/päivä
32 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Caring and responsible dog-sitter 🤍

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
GuliaG

20. Gulia

Caring and responsible dog-sitter 🤍 7.9 km
(32 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Mulla oli tosi hyvä kokemus sen koiranhoitajan kanssa mun karvakaverin kanssa. Se oli niin ystävällinen ja vastuullinen kaikessa. Se teki kaikkensa, jotta mun koira viihtyis päivän aikana. Arvostan tosi paljon sen panostusta turvalliseen ja huolehtivaan ympäristöön. Voin lämpimästi suositella sitä kaikille, jotka etsii lemmikilleen sydämellistä ja luotettavaa hoitoa."
MikkoM
Arvostelu - Mikko
alkaen
35 €
/päivä