1. Koiranhoito
  2. Tuusula

Koiranhoito, Tuusula

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MonikaM

1. Monika

14.2 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

7 v kokemusta kissoista

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
MonikaM

1. Monika

7 v kokemusta kissoista 14.2 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Yhdellä kissoistamme on lääkitys ja Monika kävi antamassa lääkkeen ja ruokkimassa kissat meidän poissa ollessamme. Kaikki sujui sovitusti ja Monika laittoi kuulumiset viestillä 😊 Suositus Monikalle!"
TuuliT
Arvostelu - Tuuli
alkaen
20 €
/päivä
LisaL

2. Lisa

13.5 km
alkaen
10 €
/päivä
65 arviota
32
toistuvaa asiakasta

Your pet's home away from home: loving care & peace of mind

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LisaL

2. Lisa

Your pet's home away from home: loving care & peace of mind13.5 km
(65 arviota)
32 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
HelmiH

3. Helmi

10.4 km
alkaen
30 €
/päivä
14 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Tunnollista ja luotettavaa koiranhoitoa

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
HelmiH

3. Helmi

Tunnollista ja luotettavaa koiranhoitoa10.4 km
(14 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kaikin puolin tosi mukava ja mutkaton kokemus, kotona vastassa olivat tyytyväiset kissat Helmin hoidon jäljiltä :) Lämmin kiitos!"
NinniN
Arvostelu - Ninni
alkaen
30 €
/päivä
SemaS

4. Sema

14.8 km
alkaen
14 €
/päivä
1 arvio

Caring Cat Owner Ready to Help with Your Pets in Klaukkala

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
SemaS

4. Sema

Caring Cat Owner Ready to Help with Your Pets in Klaukkala14.8 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Semalta hyvää työtä ja piti meidät hyvin ajantasalla kuvien ja videoiden avulla. Sema did a great job and kept us very up to date with pictures and videos."
MikkoM
Arvostelu - Mikko
alkaen
14 €
/päivä
ElinaE

5. Elina

14.8 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Elina's Cuddles and Care

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
ElinaE

5. Elina

Elina's Cuddles and Care14.8 km
(11 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
KaroliinaK

6. Karoliina

13 km
alkaen
40 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoisen, koulutetun eläintenhoitajan kotikäynnit

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
KaroliinaK

6. Karoliina

Ammattitaitoisen, koulutetun eläintenhoitajan kotikäynnit13 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Kaikki sujui tosi hyvin energisen koiranpennun kanssa, Karoliinalla oli hyvä ja johdonmukainen ote ja kommunikointi oli sujuvaa. Karoliinasta jäi tosi vastuullinen kuva ja mielelläni varaan jatkossakin koiranhoitoa :) "
MiiaM
Arvostelu - Miia
alkaen
40 €
/päivä
TuuliaT

7. Tuulia

11.3 km
alkaen
25 €
/päivä

Luotettava sekä kokenut lemmikinhoitaja vantaalla 🐾🐾

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
TuuliaT

7. Tuulia

Luotettava sekä kokenut lemmikinhoitaja vantaalla 🐾🐾11.3 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
TerezaT

8. Tereza

7 km - Vantaa
alkaen
25 €
/päivä
16 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Dog sitting <3

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
TerezaT

8. Tereza

Dog sitting <37 km - Vantaa
(16 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
NataliaN

9. Natalia

8.6 km
alkaen
12,5 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
NataliaN

9. Natalia

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa8.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
12,5 €
/päivä
JenniJ

10. Jenni

8.2 km
alkaen
27 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JenniJ

10. Jenni

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!8.2 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
27 €
/päivä
AgneseA

11. Agnese

8 km
alkaen
16 €
/päivä
2 arviota

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
AgneseA

11. Agnese

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille8 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
16 €
/päivä
MonikaM

12. Monika

8.9 km
alkaen
16 €
/päivä
1 arvio

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MonikaM

12. Monika

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾8.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
16 €
/päivä
HerttaH

13. Hertta

13.4 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Liikkuvainen koiranomistaja

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
HerttaH

13. Hertta

Liikkuvainen koiranomistaja13.4 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
HeliH

14. Heli

5.3 km
alkaen
10 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläimistä tykkäävä, sekä huolehtivainen

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HeliH

14. Heli

Luotettava ja eläimistä tykkäävä, sekä huolehtivainen5.3 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
CristinaC

15. Cristina

12.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Experienced Pet Sitter, Caring for Cats, Dogs & All Animals

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
CristinaC

15. Cristina

Experienced Pet Sitter, Caring for Cats, Dogs & All Animals12.4 km
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
TaijaT

16. Taija

10.8 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota

Turvallinen ja luotettava aikuinen hoitaja lemmikillesi! :)

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
TaijaT

16. Taija

Turvallinen ja luotettava aikuinen hoitaja lemmikillesi! :)10.8 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
WilmaW

17. Wilma

13.7 km
alkaen
15 €
/päivä

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WilmaW

17. Wilma

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä13.7 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
UnnaU

18. Unna

13.3 km - Vantaa
alkaen
17 €
/päivä

Vastuullinen eläintenhoitaja lemmikillesi🐾

UnnaU

18. Unna

Vastuullinen eläintenhoitaja lemmikillesi🐾13.3 km - Vantaa
alkaen
17 €
/päivä
SonjaS

19. Sonja

9.8 km
alkaen
25 €
/päivä

Koiran ulkoilutusta luottamuksella ja osaamisella!

Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Demi kanssa
SonjaS

19. Sonja

Koiran ulkoilutusta luottamuksella ja osaamisella! 9.8 km
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Demi kanssa
alkaen
25 €
/päivä
SaaraS

20. Saara

14.7 km
alkaen
40 €
/päivä
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava eläinlääkäriopiskelija

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Irlanninsusikoira Gumo kanssa
SaaraS

20. Saara

Eläinrakas ja luotettava eläinlääkäriopiskelija14.7 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Irlanninsusikoira Gumo kanssa
alkaen
40 €
/päivä