1. Koiranhoito
  2. Turku

Koiranhoito, Turku

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
OivaO

1. Oiva

0.5 km - Turku
alkaen
11 €
/päivä

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
OivaO

1. Oiva

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa0.5 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
11 €
/päivä
IidaI

2. Iida

12.1 km
alkaen
10 €
/päivä

Hyvää ja vastuullista eläintenhoitoa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
IidaI

2. Iida

Hyvää ja vastuullista eläintenhoitoa! 12.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
JuliaJ

3. Julia

4.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JuliaJ

3. Julia

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable4.4 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AnastasiiaA

4. Anastasiia

2.2 km
alkaen
10 €
/päivä

When you’re away, I’ll stay and play🌸

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AnastasiiaA

4. Anastasiia

When you’re away, I’ll stay and play🌸2.2 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
MonicaM

5. Monica

4.1 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MonicaM

5. Monica

Uusi lemmikinhoitaja
Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!4.1 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
AstriA

6. Astri

0.8 km
alkaen
15 €
/päivä

Turvallinen, hauska ja rakastava oleskelu on luvassa!

AstriA

6. Astri

Turvallinen, hauska ja rakastava oleskelu on luvassa!0.8 km
alkaen
15 €
/päivä
Elli-NooraE

7. Elli-Noora

1.7 km
alkaen
10 €
/päivä

Kissanhoitoa tiedolla ja taidolla 🩵

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Elli-NooraE

7. Elli-Noora

Kissanhoitoa tiedolla ja taidolla 🩵1.7 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
EmiliaE

8. Emilia

2.5 km
alkaen
25 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰

Asuu 2 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

8. Emilia

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰2.5 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
"Emilia hoiti kissojamme lomareissun aikana hienosti kotikäynneillä. Emilialle oli helppo jättää kissat hoitoon, koska hänellä vaikutti olevan paljon tietotaitoa eläimistä ja hän kohtasi kissamme hienosti. Tutustumiskäynnillä sovittiin hoidon sisällöstä ja nämä sovitut asiat hoitui mallikkaasti.. myös sännöllisen lääkkeen antaminen toiselle kissallemme. Saimme reissulla myös joka päivä tietää miten kissat voivat ja muutenkin yhteydenpito Emlian kanssa toimi hyvin. Suosittelen Emiliaa hoitajana ja voisin ottaa hänet uudelleen hoitamaan kissojamme ❤️"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/päivä
LizaL

9. Liza

1.2 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Liza – eläinrakas ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
LizaL

9. Liza

Liza – eläinrakas ja luotettava lemmikinhoitaja1.2 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"She is doing really great. She is doing professional. Cats love her. That's very good my cats where very happy with her during i was at vacation."
keyghobadK
Arvostelu - keyghobad
alkaen
15 €
/päivä
RonjaR

10. Ronja

4.2 km
alkaen
13 €
/päivä
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Lemppari

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
RonjaR

10. Ronja

Lemmikkien Lemppari4.2 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Ronja kävi hoitamassa kahta kissaamme kahtena päivänä reissumme aikana. Kaikki hoitui sovitusti ja yhteydenpito oli sujuvaa. Kokemukseni perusteella voin ehdottomasti suositella Ronjaa tähän tarpeeseen. "
VilleV
Arvostelu - Ville
alkaen
13 €
/päivä
MyriamM

11. Myriam

3.4 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MyriamM

11. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 3.4 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Everything went well, I got updates every time Myriam visited and I felt comfortable having my shy cat in her care. :)"
KreettaK
Arvostelu - Kreetta
alkaen
10 €
/päivä
ErikaE

12. Erika

1 km - Turku
alkaen
11 €
/päivä
3 arviota

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
ErikaE

12. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista1 km - Turku
(3 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Erika on luotettava ja hänen kanssaan on helppo kommunikoida. Hyvin tunnollinen ja huolehtivainen. Ehdottomasti kysyn häntä myös seuraavalla kerralla avuksi! "
ElisaE
Arvostelu - Elisa
alkaen
11 €
/päivä
MariaM

13. Maria

4.8 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

13. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja4.8 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Maria is a dog lover and committed person. I'm very happy with her dog care service."
AmirA
Arvostelu - Amir
alkaen
10 €
/päivä
NellaN

14. Nella

0.5 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Turvallinen hoitopaikka perheenjäsenellesi ❤️

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
NellaN

14. Nella

Turvallinen hoitopaikka perheenjäsenellesi ❤️0.5 km - Turku
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"Eläinrakas Nella pyydettiin hoitamaan Bella bengalia mutta isäntäväki sairastui ja jouduimme valitettavasti perumaan hänelle tehdyn ajanvarauksen. Kaikki kävi kuitenkin hienosti, Nella kävi katsomassa Bellaa ja Bellan hoitokuviot, hienoa kun hänelle sopi, vaikka oli Vappu. Suosittelen Nellaa ehdottomasti! terv Yliset"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

15. Jenni

0.7 km
alkaen
18 €
/päivä
11 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
JenniJ

15. Jenni

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️0.7 km
(11 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
"Luotettavaa kissanhoitoa, kaikki sujui hyvin 😊"
TerhiT
Arvostelu - Terhi
alkaen
18 €
/päivä
AinoA

16. Aino

2.4 km
alkaen
15 €
/päivä
25 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
AinoA

16. Aino

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja2.4 km
(25 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
"Kaikki sujui hienosti ja koira viihtyi Ainon kanssa 😊"
JaninaJ
Arvostelu - Janina
alkaen
15 €
/päivä
juliaJ

17. julia

5.5 km
alkaen
8 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikeille Kamu

juliaJ

17. julia

Lemmikeille Kamu5.5 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
"Olemme oikein tyytyväisiä Juliaan kissanhoitajana. Kaikki sujui erittäin hyvin. Lämmin suositus. 😊🌸"
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
8 €
/päivä
NuppuN

18. Nuppu

0.5 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi on hyvissä käsissä

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
NuppuN

18. Nuppu

Lemmikkisi on hyvissä käsissä0.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Nuppu took care of my cat Benny while I was away on three short trips in December. My cat needed medicine added to his evening meal and also has a timer feeder for his breakfast and lunch that needs to be reloaded and reset every day. Nuppu took good care of everything and made sure my cat's needs were met while I was away. She sent me daily updates and pictures and kept me informed as to how Benny was doing. Highly recommended!"
MichaelM
Arvostelu - Michael
alkaen
25 €
/päivä
DiliniD

19. Dilini

1.6 km
alkaen
12 €
/päivä
14 arviota
1
toistuva asiakas

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
DiliniD

19. Dilini

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾 1.6 km
(14 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki sujui kuten sovittiin ja sain Diliniltä tietoa hoidon aikana 👍"
ViljaV
Arvostelu - Vilja
alkaen
12 €
/päivä
MaggieM

20. Maggie

0.5 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Your pet's new biggest fan!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MaggieM

20. Maggie

Your pet's new biggest fan! 0.5 km - Turku
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Everything went smoothly, Maggie is caring with kitties and communication worked well ✨😊 "
JoannaJ
Arvostelu - Joanna
alkaen
15 €
/päivä