1. Koiranhoito
  2. Tampere

Koiranhoito, Tampere

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SepuS

1. Sepu

2.4 km
alkaen
20 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija hoitamaan karvaista ystävääsi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
SepuS

1. Sepu

Eläinrakas opiskelija hoitamaan karvaista ystävääsi2.4 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"Tuli hienosti toimeen meidän aktiivisen lapinporokoiran kanssa. Kommunikointi toimi hienosti ja kaikki meni niin kuin sovittiin! :)"
KaisuK
Arvostelu - Kaisu
alkaen
20 €
/päivä
IidaI

2. Iida

1.2 km
alkaen
15 €
/päivä
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
IidaI

2. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 1.2 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Oltiin tosi tyytyväisiä Iidaan, ja kissat myös. Hän hoiti kissoja hyvin ja välittäen! Mielellään otettaisiin Iida myöhemminkin hoitamaan meidän kissoja."
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
15 €
/päivä
PinjaP

3. Pinja

6.2 km
alkaen
22 €
/päivä
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen luottokaveri

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
PinjaP

3. Pinja

Rauhallinen luottokaveri6.2 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Aivan ensiluokkainen kissanhoitaja, iso kiitos Pinjalle 😇 Todella hyvillä mielin uskalsi jättää kissat Pinjan hoitoon. Lämmin, luotettava ja eläinrakas ihminen. Reissuni aikana sain joka käyntikerralta kissojen kuulumiset kuvineen ja videoineen. Pinja jaksoi pitää kissoille seuraa ja huomioi hienosti erilaisten eläinten yksilölliset tarpeet ja luonteet. Voin lämpimästi suositella Pinjaa. Varmasti tuleva luottohoitajani 😊"
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
22 €
/päivä
JenniJ

4. Jenni

2.2 km
alkaen
16 €
/päivä
28 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Joustavaa Lenkkiseuraa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JenniJ

4. Jenni

Joustavaa Lenkkiseuraa2.2 km
(28 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kaikki sujui sovitusti Jennin kanssa. Oli luottavainen olo siitä, että lemmikkien hoito sujuu hienosti ja näin tapahtui."
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
16 €
/päivä
KatriK

5. Katri

2 km
alkaen
15 €
/päivä
8 arviota

Luotettava hoitaja kissoille 😺

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
KatriK

5. Katri

Luotettava hoitaja kissoille 😺2 km
(8 arviota)
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Katri was very friendly and super kind to our cat. We enjoyed her updates and trusted that our cat was in very safe and capable hands. "
MarkM
Arvostelu - Mark
alkaen
15 €
/päivä
VeeraV

6. Veera

7 km
alkaen
16 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Sydämmellinen ja luotettava eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
VeeraV

6. Veera

Sydämmellinen ja luotettava eläintenhoitaja7 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Veera on todella luotettava ja eläimet huomioiva hoitaja, jonka huolenpitoon voi luottaa. Itse pystyin olla luottavaisin mielin työmatkalla, kun tiesin että hän on pitämässä koirista huolta. Oli kiva saada myös viesteillä kuulumisia hoidon ajalta. Suosittelen lämpimästi ❤️"
SannaS
Arvostelu - Sanna
alkaen
16 €
/päivä
MarielM

7. Mariel

1.9 km
alkaen
23 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarielM

7. Mariel

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja1.9 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Hoito sujui hienosti. Mariel on ystävällinen ja koirat ottivat hänet heti ilolla vastaan. Kaikki oli mennyt hyvin. Tulemme käyttämään myös jatkossa Marielin palveluja. "
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
23 €
/päivä
VilmaV

8. Vilma

2.1 km
alkaen
20 €
/päivä
25 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Turvallinen sekä aktiivinen hoitokoti lemmikillesi💕

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
VilmaV

8. Vilma

Turvallinen sekä aktiivinen hoitokoti lemmikillesi💕2.1 km
(25 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
MiisaM

9. Miisa

3.1 km
alkaen
25 €
/päivä
92 arviota
35
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MiisaM

9. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella3.1 km
(92 arviota)
35 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Asiat sujui suunnitellusti ja sekä kissat että omistaja oli tyytyväisiä 🥰"
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
25 €
/päivä
JonnaJ

10. Jonna

2.3 km
alkaen
22 €
/päivä
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja Tampereella

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

10. Jonna

Luotettava koiranhoitaja Tampereella2.3 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Jonna kävi pitkän työpäiväni vuoksi katsomassa n. 5 kk koiranpentuamme, kaikki sujui kuten pitikin ja kotona odotti iloinen koira!"
KatjaK
Arvostelu - Katja
alkaen
22 €
/päivä
JennaJ

11. Jenna

2.5 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
JennaJ

11. Jenna

Luotettava lemmikinhoitaja2.5 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
IidaI

12. Iida

2.7 km
alkaen
13 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
IidaI

12. Iida

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!2.7 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
"Helppous ja kaikenlainen sujuvuus, siinä pari isoa hyvää syytä miksi aina mielellään Iidan puoleen kääntyy. ☺️"
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
13 €
/päivä
VirginiaV

13. Virginia

6.9 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Looking for fluffy friends

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
VirginiaV

13. Virginia

Looking for fluffy friends 6.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Valkoinen paimenkoira Athena kanssa
"Everything went well, Virginia did great with my two boys!"
SaraS
Arvostelu - Sara
alkaen
20 €
/päivä
EerikaE

14. Eerika

2.1 km
alkaen
35 €
/päivä
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
EerikaE

14. Eerika

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️2.1 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Eerika ja Mikael hoitivat Erkkiä hyvin ja pikkumies viihtyi huomion keskipisteenä. Muutama hoitokerta takana, molemmat onnistuneita."
VeeraV
Arvostelu - Veera
alkaen
35 €
/päivä
SanniS

15. Sanni

2.8 km
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
SanniS

15. Sanni

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕2.8 km
(4 arviota)
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AlisaA

16. Alisa

0.8 km
alkaen
25 €
/päivä
22 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
AlisaA

16. Alisa

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶0.8 km
(22 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
LauraL

17. Laura

0.7 km
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa kissanhoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
LauraL

17. Laura

Luotettavaa kissanhoitoa Tampereella0.7 km
(9 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Kisut tyytyväisiä, myös aran kissan hoito on sujunut hyvin! 🤩"
IidaI
Arvostelu - Iida
alkaen
15 €
/päivä
MillaM

18. Milla

0.1 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
MillaM

18. Milla

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️0.1 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/päivä
AnnikaA

19. Annika

3.5 km
alkaen
30 €
/päivä
1 arvio

Kokenut ja luotettava hoitaja karvalapsillesi :)

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
AnnikaA

19. Annika

Kokenut ja luotettava hoitaja karvalapsillesi :)3.5 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/päivä
SaraS

20. Sara

3.4 km
alkaen
15 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SaraS

20. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella3.4 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
15 €
/päivä