1. Koiranhoito
  2. Piikkiö

Koiranhoito, Piikkiö

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
CarlaC

1. Carla

11.9 km
alkaen
12 €
/päivä
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
CarlaC

1. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!11.9 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
12 €
/päivä
MariaM

2. Maria

13.4 km
alkaen
12 €
/päivä
20 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
MariaM

2. Maria

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾13.4 km
(20 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Todella hyvä ja luotettava hoitaja kissoilleni🥰"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
12 €
/päivä
MaisaM

3. Maisa

13.3 km
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!

MaisaM

3. Maisa

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!13.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
25 €
/päivä
IinaI

4. Iina

10.4 km
alkaen
25 €
/päivä
1 arvio

Lemmikit hoitoon luotettavalle nuorelle Lietoon

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IinaI

4. Iina

Lemmikit hoitoon luotettavalle nuorelle Lietoon10.4 km
(1 arvio)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Iinan kanssa kaikki sujui joustavasti ja sovitun mukaisesti. Kisut tuli hyvin hoidettua ja saimme myös tietoa niiden voinnista 😻"
MaaritM
Arvostelu - Maarit
alkaen
25 €
/päivä
AinoA

5. Aino

9.1 km
alkaen
25 €
/päivä
67 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Reippaat Paimentajat

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
AinoA

5. Aino

Reippaat Paimentajat9.1 km
(67 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/päivä
HeidiH

6. Heidi

14.3 km
alkaen
14 €
/päivä
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

6. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️14.3 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
"Kaikki sujui tosi hyvin! Kiitos vielä😍"
JoannaJ
Arvostelu - Joanna
alkaen
14 €
/päivä
KaroliinaK

7. Karoliina

12.8 km
alkaen
18 €
/päivä
27 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen kaveri ihanille koirakavereille🩵

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
KaroliinaK

7. Karoliina

Aktiivinen kaveri ihanille koirakavereille🩵12.8 km
(27 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Ystävällinen, välittävä ja tunnollinen hoitaja. Suosittelen! "
LiisaL
Arvostelu - Liisa
alkaen
18 €
/päivä
OrsolaO

8. Orsola

12.6 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
OrsolaO

8. Orsola

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕12.6 km
(1 arvio)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Orsola came to help on a short notice and took good care of my shy cat! 🐈"
KreettaK
Arvostelu - Kreetta
alkaen
15 €
/päivä
ElliE

9. Elli

13.7 km
alkaen
17 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bordercollie Ebba kanssa
ElliE

9. Elli

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille13.7 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bordercollie Ebba kanssa
alkaen
17 €
/päivä
LindaL

10. Linda

14 km
alkaen
20 €
/päivä
20 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinten lomakoti🧡

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
LindaL

10. Linda

Eläinten lomakoti🧡14 km
(20 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kaikki meni kuten sovittiinkin."
MikkoM
Arvostelu - Mikko
alkaen
20 €
/päivä
ViiviV

11. Viivi

14.4 km
alkaen
13 €
/päivä
5 arviota

Turvallinen ja rakastava hoitopaikka lemmikillesi💗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
ViiviV

11. Viivi

Turvallinen ja rakastava hoitopaikka lemmikillesi💗14.4 km
(5 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
13 €
/päivä
AlisaA

12. Alisa

13.6 km
alkaen
16 €
/päivä
42 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Koirasi koti kaukana kotoa 🏡

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
AlisaA

12. Alisa

Koirasi koti kaukana kotoa 🏡13.6 km
(42 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
16 €
/päivä
KianaK

13. Kiana

15 km - Turku
alkaen
20 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiran hoitoa rakkaudella ja rapsutuksilla❤️

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
KianaK

13. Kiana

Koiran hoitoa rakkaudella ja rapsutuksilla❤️15 km - Turku
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
MinttuM

14. Minttu

14.3 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja välittävä koiranhoitaja

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MinttuM

14. Minttu

Luotettava ja välittävä koiranhoitaja14.3 km - Turku
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
AuroraA

15. Aurora

13.5 km - Turku
alkaen
18 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja tarjolla!

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AuroraA

15. Aurora

Eläinrakas hoitaja tarjolla!13.5 km - Turku
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
18 €
/päivä
OutiO

16. Outi

8.7 km
alkaen
20 €
/päivä
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hovirinnan lemmikkihoito

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
OutiO

16. Outi

Hovirinnan lemmikkihoito8.7 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
HilmaH

17. Hilma

8.9 km
alkaen
15 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka🥰

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
HilmaH

17. Hilma

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka🥰8.9 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
SharonS

18. Sharon

9.3 km - Turku
alkaen
10 €
/päivä

I want to meet cute pets!

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
SharonS

18. Sharon

I want to meet cute pets! 9.3 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
VenlaV

19. Venla

12.9 km - Turku
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
VenlaV

19. Venla

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️12.9 km - Turku
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
LinneaL

20. Linnea

12.8 km
alkaen
13 €
/päivä
2 arviota

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LinneaL

20. Linnea

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!12.8 km
(2 arviota)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
13 €
/päivä