1. Koiranhoito
  2. Oulunsalo

Koiranhoito, Oulunsalo

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RonyR

1. Rony

7.4 km
alkaen
12 €
/päivä

Eläinrakas hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
RonyR

1. Rony

Eläinrakas hoitaja7.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
12 €
/päivä
MinttuM

2. Minttu

11.8 km
alkaen
10 €
/päivä

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MinttuM

2. Minttu

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta11.8 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
AnnaA

3. Anna

6 km - Oulu
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja sydämellinen eläintenhoitaja.

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
AnnaA

3. Anna

Kokenut ja sydämellinen eläintenhoitaja.6 km - Oulu
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Mukava hoitaja, joka hoiti hommansa tunnollisesti. Lähetti kuvia ja kuulumisia. Voisin palkata uudelleenkin hoitamaan kissojani."
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
20 €
/päivä
MesiM

4. Mesi

8.2 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MesiM

4. Mesi

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇8.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Super tyytyväinen kissojemme kotihoitokäynteihin 🥰 Suosittelen lämpimästi ☺️"
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
15 €
/päivä
IlonaI

5. Ilona

10.6 km
alkaen
10 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin luotto kaveri

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
IlonaI

5. Ilona

Lemmikin luotto kaveri10.6 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
alkaen
10 €
/päivä
KatriinaK

6. Katriina

7 km
alkaen
30 €
/päivä
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
KatriinaK

6. Katriina

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä7 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
"Katariina oli huippu kissanhoitaja. Terveisiä ja kuvia tuli reissun aikana Voin suositella!"
JaakkoJ
Arvostelu - Jaakko
alkaen
30 €
/päivä
KerttuK

7. Kerttu

5 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Hoitoa, Apua Arkeen

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KerttuK

7. Kerttu

Lemmikkien Hoitoa, Apua Arkeen 5 km
(16 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Yhteistyö Kertun kanssa sujui erinomaisesti. Hän kävi etukäteen tutustumassa kissaani, ja matkani aikani laittoi päivittäin kuulumisia ja kuvia whatsappiin. Kotiin palattuani minua vastassa oli tyytyväinen Kertun jaloissa kiehnäävä kissa."
SirpaS
Arvostelu - Sirpa
alkaen
20 €
/päivä
SonjaS

8. Sonja

7.3 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
SonjaS

8. Sonja

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija7.3 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
"Sonja on käynyt jo useamman kerran hoitamassa koiraani, kaikki on sujunut hyvin ja kommunikointi on ollut nopeaa sekä helppoa 😊 "
JonnaJ
Arvostelu - Jonna
alkaen
15 €
/päivä
LauraL

9. Laura

8.1 km
alkaen
13 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LauraL

9. Laura

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja8.1 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Hyvin hoidetut kissat 🐈 Luottavaisin mielin sai olla reissussa. "
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
13 €
/päivä
WilmaW

10. Wilma

14 km
alkaen
10 €
/päivä

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
WilmaW

10. Wilma

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!14 km
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
JaanaJ

11. Jaana

2.4 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota

Luotettava ja eläinrakas eläintenhoitaja Oulunsalossa

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JaanaJ

11. Jaana

Luotettava ja eläinrakas eläintenhoitaja Oulunsalossa 2.4 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
30 €
/päivä
VenlaV

12. Venla

8.6 km - Oulu
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VenlaV

12. Venla

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja8.6 km - Oulu
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui erinomaisesti ja sain väliaikatietoja kissojen voinnista! "
TiaT
Arvostelu - Tia
alkaen
20 €
/päivä
SanniS

13. Sanni

10.7 km - Oulu
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Koiran lenkitysapua Oulussa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
SanniS

13. Sanni

Koiran lenkitysapua Oulussa10.7 km - Oulu
(1 arvio)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
alkaen
10 €
/päivä
MillaM

14. Milla

8.4 km - Oulu
alkaen
10 €
/päivä

Hoitaja mille tahansa lemmikillesi!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MillaM

14. Milla

Hoitaja mille tahansa lemmikillesi! 8.4 km - Oulu
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
TopiT

15. Topi

13.9 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TopiT

15. Topi

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!13.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
KaroliinaK

16. Karoliina

13.7 km
alkaen
7 €
/päivä
1 arvio

Kaveri koiralle

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KaroliinaK

16. Karoliina

Kaveri koiralle13.7 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
7 €
/päivä
AnetteA

17. Anette

13.8 km - Oulu
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
AnetteA

17. Anette

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa13.8 km - Oulu
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JonnaJ

18. Jonna

13.6 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JonnaJ

18. Jonna

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa 13.6 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/päivä
LauraL

19. Laura

8 km
alkaen
40 €
/päivä
1 arvio

Reliable and caring pet sitter in Oulu

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

19. Laura

Reliable and caring pet sitter in Oulu 8 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
JenniJ

20. Jenni

5 km
alkaen
30 €
/päivä

Eläinrakas eläintenhoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu X rotuinen Fitz kanssa
JenniJ

20. Jenni

Eläinrakas eläintenhoitaja 5 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu X rotuinen Fitz kanssa
alkaen
30 €
/päivä