1. Koiranhoito
  2. Lieto

Koiranhoito, Lieto

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NeaN

1. Nea

10.4 km
alkaen
18 €
/päivä
22 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
NeaN

1. Nea

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen10.4 km
(22 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Pääsi nopeallakin aikataululla hoitamaan kissoja, yhteydenpito sujui hyvin ja kissat tykkäsivät. "
OliviaO
Arvostelu - Olivia
alkaen
18 €
/päivä
NeelaN

2. Neela

12.7 km
alkaen
12 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NeelaN

2. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!12.7 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Neelan kanssa kaikki sujui hyvin, kissat tuntuivat pitävän hänestä. Lääkkeiden antokin onnistui."
MeriM
Arvostelu - Meri
alkaen
12 €
/päivä
PinjaP

3. Pinja

11.8 km
alkaen
18 €
/päivä
24 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
PinjaP

3. Pinja

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari11.8 km
(24 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Nopeallakin aikataululla onnistui hoito ja saimme kolmelle kissallemme päiväkäynnit. Jopa kaksi arempaa kissaamme oli reippaasti näkyvillä ja saimme kuvaterveiset kotoa. Kotiin tullessa oli tyytyväiset kissat ja leikkienergiat purettu. "
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
18 €
/päivä
JennaJ

4. Jenna

14.4 km
alkaen
13 €
/päivä
2 arviota

Joustava hoitaja kissallesi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JennaJ

4. Jenna

Joustava hoitaja kissallesi14.4 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Olen niin onnellinen, että löysin Jennan! Hän on täydellinen hoitaja kissalleni, kiitos paljon!"
MariiaM
Arvostelu - Mariia
alkaen
13 €
/päivä
ViolaV

5. Viola

12 km
alkaen
15 €
/päivä
32 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lemmikkiesi kaveri

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ViolaV

5. Viola

Lemmikkiesi kaveri 12 km
(32 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Viola is a very warm-hearted petsitter, she took a good care of my cat 🐈‍⬛ and reported with evaluation of the food consumption and activity in every time of her visit along with a photo/video. It really comforts me when I have to leave my cat alone in the house."
HUAYIH
Arvostelu - HUAYI
alkaen
15 €
/päivä
IdaI

6. Ida

14.6 km
alkaen
20 €
/päivä
72 arviota
22
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
IdaI

6. Ida

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä 14.6 km
(72 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Meidän koira tuli hyvin toimeen Idan kanssa, kaikki yhteydenpidot ja aikataulut sekä sovitut asiat menivät kuten pitikin. Luotettava ja asiansa osaava koiranhoitaja, jota voimme suositella lämpimästi!"
VictoriaV
Arvostelu - Victoria
alkaen
20 €
/päivä
FedericaF

7. Federica

14.6 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
FedericaF

7. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA14.6 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"She is very friendly and punctual service! Definately we will book her again. Big thanks🙏"
JarnoJ
Arvostelu - Jarno
alkaen
10 €
/päivä
JennaJ

8. Jenna

11.1 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
JennaJ

8. Jenna

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni11.1 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"Kaikki sujui sovitusti."
MerjaM
Arvostelu - Merja
alkaen
12 €
/päivä
ViiviV

9. Viivi

13.2 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

9. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!13.2 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Viivi on useamman kerran hoitanut koiraani. Aina kaikki mennyt erinomaisesti."
jennaJ
Arvostelu - jenna
alkaen
20 €
/päivä
TaraT

10. Tara

10.7 km
alkaen
15 €
/päivä
43 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
TaraT

10. Tara

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!10.7 km
(43 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
"Tara on taittava sekä luotettava vahti. Hän hoitti kissani hyvin ja piti koko ajan yhteyttä minun. Tara kohteli kissani hyvin ja leikki hänen kanssa. Tara tiesi mitä piti tehdä."
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

11. Jenni

7.3 km
alkaen
10 €
/päivä

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi

Aktiivinen viimeksi eilen
JenniJ

11. Jenni

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi7.3 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
VilmaV

12. Vilma

11.1 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

eläinrakas nuori

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
VilmaV

12. Vilma

Uusi lemmikinhoitaja
eläinrakas nuori11.1 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AadaA

13. Aada

13 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
AadaA

13. Aada

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍13 km
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
MonicaM

14. Monica

12.2 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MonicaM

14. Monica

Uusi lemmikinhoitaja
Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!12.2 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
RonjaR

15. Ronja

10.2 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
RonjaR

15. Ronja

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja10.2 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
OivaO

16. Oiva

12 km - Turku
alkaen
11 €
/päivä

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
OivaO

16. Oiva

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa12 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
11 €
/päivä
IidaI

17. Iida

0.2 km
alkaen
10 €
/päivä

Hyvää ja vastuullista eläintenhoitoa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
IidaI

17. Iida

Hyvää ja vastuullista eläintenhoitoa! 0.2 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
JuliaJ

18. Julia

12.1 km
alkaen
10 €
/päivä

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
JuliaJ

18. Julia

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable12.1 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AnastasiiaA

19. Anastasiia

13.2 km
alkaen
10 €
/päivä

When you’re away, I’ll stay and play🌸

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AnastasiiaA

19. Anastasiia

When you’re away, I’ll stay and play🌸13.2 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
AstriA

20. Astri

12.8 km
alkaen
15 €
/päivä

Turvallinen, hauska ja rakastava oleskelu on luvassa!

AstriA

20. Astri

Turvallinen, hauska ja rakastava oleskelu on luvassa!12.8 km
alkaen
15 €
/päivä