1. Koiranhoito
  2. Kempele

Koiranhoito, Kempele

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
IlonaI

1. Ilona

13.9 km
alkaen
10 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin luotto kaveri

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
IlonaI

1. Ilona

Lemmikin luotto kaveri13.9 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
alkaen
10 €
/päivä
KatriinaK

2. Katriina

8.6 km
alkaen
30 €
/päivä
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
KatriinaK

2. Katriina

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä8.6 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
"Katariina oli huippu kissanhoitaja. Terveisiä ja kuvia tuli reissun aikana Voin suositella!"
JaakkoJ
Arvostelu - Jaakko
alkaen
30 €
/päivä
KerttuK

3. Kerttu

4.7 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Hoitoa, Apua Arkeen

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KerttuK

3. Kerttu

Lemmikkien Hoitoa, Apua Arkeen 4.7 km
(16 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Yhteistyö Kertun kanssa sujui erinomaisesti. Hän kävi etukäteen tutustumassa kissaani, ja matkani aikani laittoi päivittäin kuulumisia ja kuvia whatsappiin. Kotiin palattuani minua vastassa oli tyytyväinen Kertun jaloissa kiehnäävä kissa."
SirpaS
Arvostelu - Sirpa
alkaen
20 €
/päivä
SonjaS

4. Sonja

8.9 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
SonjaS

4. Sonja

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija8.9 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
"Sonja on käynyt jo useamman kerran hoitamassa koiraani, kaikki on sujunut hyvin ja kommunikointi on ollut nopeaa sekä helppoa 😊 "
JonnaJ
Arvostelu - Jonna
alkaen
15 €
/päivä
LauraL

5. Laura

11 km
alkaen
13 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LauraL

5. Laura

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja11 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Hyvin hoidetut kissat 🐈 Luottavaisin mielin sai olla reissussa. "
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
13 €
/päivä
JaanaJ

6. Jaana

7.1 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota

Luotettava ja eläinrakas eläintenhoitaja Oulunsalossa

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JaanaJ

6. Jaana

Luotettava ja eläinrakas eläintenhoitaja Oulunsalossa 7.1 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
30 €
/päivä
VenlaV

7. Venla

11.2 km - Oulu
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VenlaV

7. Venla

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja11.2 km - Oulu
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui erinomaisesti ja sain väliaikatietoja kissojen voinnista! "
TiaT
Arvostelu - Tia
alkaen
20 €
/päivä
SanniS

8. Sanni

13.5 km - Oulu
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Koiran lenkitysapua Oulussa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
SanniS

8. Sanni

Koiran lenkitysapua Oulussa13.5 km - Oulu
(1 arvio)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
alkaen
10 €
/päivä
MillaM

9. Milla

8.3 km - Oulu
alkaen
10 €
/päivä

Hoitaja mille tahansa lemmikillesi!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MillaM

9. Milla

Hoitaja mille tahansa lemmikillesi! 8.3 km - Oulu
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
LauraL

10. Laura

10.9 km
alkaen
40 €
/päivä
1 arvio

Reliable and caring pet sitter in Oulu

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

10. Laura

Reliable and caring pet sitter in Oulu 10.9 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
JenniJ

11. Jenni

0.4 km
alkaen
30 €
/päivä

Eläinrakas eläintenhoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu X rotuinen Fitz kanssa
JenniJ

11. Jenni

Eläinrakas eläintenhoitaja 0.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu X rotuinen Fitz kanssa
alkaen
30 €
/päivä
SaanaS

12. Saana

11 km
alkaen
40 €
/päivä

Paljon kokemusta kaikenlaisista koirista

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SaanaS

12. Saana

Paljon kokemusta kaikenlaisista koirista11 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/päivä