1. Koiranhoito
  2. Kaarina

Koiranhoito, Kaarina

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MyriamM

1. Myriam

8.3 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
MyriamM

1. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 8.3 km
(4 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Everything went well, I got updates every time Myriam visited and I felt comfortable having my shy cat in her care. :)"
KreettaK
Arvostelu - Kreetta
alkaen
10 €
/päivä
ErikaE

2. Erika

7 km
alkaen
11 €
/päivä
3 arviota

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ErikaE

2. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista7 km
(3 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Erika on luotettava ja hänen kanssaan on helppo kommunikoida. Hyvin tunnollinen ja huolehtivainen. Ehdottomasti kysyn häntä myös seuraavalla kerralla avuksi! "
ElisaE
Arvostelu - Elisa
alkaen
11 €
/päivä
MariaM

3. Maria

6.8 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

3. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja6.8 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Maria is a dog lover and committed person. I'm very happy with her dog care service."
AmirA
Arvostelu - Amir
alkaen
10 €
/päivä
NellaN

4. Nella

8.3 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Turvallinen hoitopaikka perheenjäsenellesi ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
NellaN

4. Nella

Turvallinen hoitopaikka perheenjäsenellesi ❤️8.3 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
"Eläinrakas Nella pyydettiin hoitamaan Bella bengalia mutta isäntäväki sairastui ja jouduimme valitettavasti perumaan hänelle tehdyn ajanvarauksen. Kaikki kävi kuitenkin hienosti, Nella kävi katsomassa Bellaa ja Bellan hoitokuviot, hienoa kun hänelle sopi, vaikka oli Vappu. Suosittelen Nellaa ehdottomasti! terv Yliset"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

5. Jenni

8.2 km
alkaen
18 €
/päivä
11 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JenniJ

5. Jenni

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️8.2 km
(11 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Luotettavaa kissanhoitoa, kaikki sujui hyvin 😊"
TerhiT
Arvostelu - Terhi
alkaen
18 €
/päivä
AinoA

6. Aino

8.5 km
alkaen
15 €
/päivä
27 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
AinoA

6. Aino

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja8.5 km
(27 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
"Kaikki sujui hienosti ja koira viihtyi Ainon kanssa 😊"
JaninaJ
Arvostelu - Janina
alkaen
15 €
/päivä
juliaJ

7. julia

3.7 km
alkaen
8 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikeille Kamu

juliaJ

7. julia

Lemmikeille Kamu3.7 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
"Olemme oikein tyytyväisiä Juliaan kissanhoitajana. Kaikki sujui erittäin hyvin. Lämmin suositus. 😊🌸"
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
8 €
/päivä
NuppuN

8. Nuppu

8.5 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi on hyvissä käsissä

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
NuppuN

8. Nuppu

Lemmikkisi on hyvissä käsissä8.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Nuppu took care of my cat Benny while I was away on three short trips in December. My cat needed medicine added to his evening meal and also has a timer feeder for his breakfast and lunch that needs to be reloaded and reset every day. Nuppu took good care of everything and made sure my cat's needs were met while I was away. She sent me daily updates and pictures and kept me informed as to how Benny was doing. Highly recommended!"
MichaelM
Arvostelu - Michael
alkaen
25 €
/päivä
DiliniD

9. Dilini

7.8 km
alkaen
12 €
/päivä
15 arviota
1
toistuva asiakas

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
DiliniD

9. Dilini

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾 7.8 km
(15 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Kaikki sujui kuten sovittiin ja sain Diliniltä tietoa hoidon aikana 👍"
ViljaV
Arvostelu - Vilja
alkaen
12 €
/päivä
RoosaR

10. Roosa

6.5 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
RoosaR

10. Roosa

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella6.5 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
"Roosa kävi reissumme aikana meidän kotona ruokkimassa ja hoitamassa kissaamme. Kaikki sujui toiveidemme mukaan. Yhteydenpito oli helppoa ja nopeaa. Iso suositus siis luotettavalle ja ystävälliselle hoitajalle!"
DanielaD
Arvostelu - Daniela
alkaen
15 €
/päivä
Anne-MariaA

11. Anne-Maria

6.6 km
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Anne-MariaA

11. Anne-Maria

Luotettavaa lemmikinhoitoa 6.6 km
(12 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Anne-Maria on osannut kohdata koiranpentuni hienosti sekä hoitanut koiraani tunnollisesti, sopimuksen mukaan. Suosittelen häntä lämpimästi lemmikinhoitajaksi."
LiisaL
Arvostelu - Liisa
alkaen
20 €
/päivä
MikiM

12. Miki

12.9 km
alkaen
30 €
/päivä
5 arviota

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MikiM

12. Miki

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾12.9 km
(5 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Mainio kissanhoitaja! Kaikki tehtiin kuten sovittiinkin ja kissatkin tykkäs :) Lääkityksenkin anto onnistui."
MarikaM
Arvostelu - Marika
alkaen
30 €
/päivä
Kaisa-MaijaK

13. Kaisa-Maija

6.5 km
alkaen
22 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua

Kaisa-MaijaK

13. Kaisa-Maija

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua6.5 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
"Kiitos taas ! Lomamatkojen pelastus kissanomistajana😊👍🏼"
NiklasN
Arvostelu - Niklas
alkaen
22 €
/päivä
AlinaA

14. Alina

10.9 km
alkaen
20 €
/päivä

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlinaA

14. Alina

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin10.9 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
CarlaC

15. Carla

5.3 km
alkaen
12 €
/päivä
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
CarlaC

15. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!5.3 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
12 €
/päivä
SannaS

16. Sanna

8.9 km
alkaen
12,35 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Karvaturrien ehdolla ❤️

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
SannaS

16. Sanna

Karvaturrien ehdolla ❤️8.9 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Sanna kävi hoitamassa arkaa kissaani. Hän lähetti kuvia ja teki käynneistä raportit. Kaikki sujui oikein hyvin."
MillaM
Arvostelu - Milla
alkaen
12,35 €
/päivä
ViolaV

17. Viola

7 km
alkaen
30 €
/päivä
19 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikinhoitaja :)

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ViolaV

17. Viola

Luotettava lemmikinhoitaja :)7 km
(19 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Viola hoiti kissojani viikon ajan, käymällä meillä kotona. kaikki toimi hyvin ja kissatkin olivat tyytyväisiä💕"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
30 €
/päivä
MaisaM

18. Maisa

7 km
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!

MaisaM

18. Maisa

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
25 €
/päivä
SanniS

19. Sanni

8.6 km
alkaen
22 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SanniS

19. Sanni

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻8.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Asiallinen ja luotettava hoitaja. "
PyryP
Arvostelu - Pyry
alkaen
22 €
/päivä
AinoA

20. Aino

7.6 km
alkaen
25 €
/päivä
67 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Reippaat Paimentajat

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
AinoA

20. Aino

Reippaat Paimentajat7.6 km
(67 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/päivä