1. Koiranhoito
  2. Kaarina

Koiranhoito, Kaarina

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
CharlotteC

1. Charlotte

9.9 km
alkaen
11 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Cat lover since 1997

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
CharlotteC

1. Charlotte

Cat lover since 19979.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Easy to communicate with and very flexible. Really appreciated the daily updates and pictures of my cats. Would definitely recommend! "
AmandaA
Arvostelu - Amanda
alkaen
11 €
/päivä
JennaJ

2. Jenna

8.6 km
alkaen
13 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Joustava hoitaja kissallesi

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
JennaJ

2. Jenna

Joustava hoitaja kissallesi8.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Paljon kiitoksia taas! ❤️ Jennan on hyvä seurata myös kissan muuta elämää, eikä vain syömistä, juomista ja vessassa käymistä. Meillä oli ihana 7 päivää! 🥰"
MariiaM
Arvostelu - Mariia
alkaen
13 €
/päivä
LauraL

3. Laura

8.7 km
alkaen
14 €
/päivä
9 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa eläinten hoitoa hyvällä fiiliksellä

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
LauraL

3. Laura

Luotettavaa eläinten hoitoa hyvällä fiiliksellä8.7 km
(9 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Lauralta tulee hyvät raportit miten kissat kotona voi. Käynnit sovitusti ja kotona kaikki hyvin. Käytämme jatkossakin :)"
TerhiT
Arvostelu - Terhi
alkaen
14 €
/päivä
ViolaV

4. Viola

8.1 km
alkaen
15 €
/päivä
32 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lemmikkiesi kaveri

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
ViolaV

4. Viola

Lemmikkiesi kaveri 8.1 km
(32 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Viola is a very warm-hearted petsitter, she took a good care of my cat 🐈‍⬛ and reported with evaluation of the food consumption and activity in every time of her visit along with a photo/video. It really comforts me when I have to leave my cat alone in the house."
HUAYIH
Arvostelu - HUAYI
alkaen
15 €
/päivä
IdaI

5. Ida

8.3 km
alkaen
20 €
/päivä
74 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
IdaI

5. Ida

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä 8.3 km
(74 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Meidän koira tuli hyvin toimeen Idan kanssa, kaikki yhteydenpidot ja aikataulut sekä sovitut asiat menivät kuten pitikin. Luotettava ja asiansa osaava koiranhoitaja, jota voimme suositella lämpimästi!"
VictoriaV
Arvostelu - Victoria
alkaen
20 €
/päivä
FedericaF

6. Federica

12.2 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
FedericaF

6. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA12.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"She is very friendly and punctual service! Definately we will book her again. Big thanks🙏"
JarnoJ
Arvostelu - Jarno
alkaen
10 €
/päivä
TaraT

7. Tara

8.4 km
alkaen
15 €
/päivä
44 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
TaraT

7. Tara

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!8.4 km
(44 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Tara on taittava sekä luotettava vahti. Hän hoitti kissani hyvin ja piti koko ajan yhteyttä minun. Tara kohteli kissani hyvin ja leikki hänen kanssa. Tara tiesi mitä piti tehdä."
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
15 €
/päivä
ViiviV

8. Viivi

6.5 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

8. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!6.5 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Viivi on useamman kerran hoitanut koiraani. Aina kaikki mennyt erinomaisesti."
jennaJ
Arvostelu - jenna
alkaen
20 €
/päivä
JennaJ

9. Jenna

9.2 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
JennaJ

9. Jenna

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni9.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
"Kaikki sujui sovitusti."
MerjaM
Arvostelu - Merja
alkaen
12 €
/päivä
KarlaK

10. Karla

8.7 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja aktiivinen lemmikkinhoitaja🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
KarlaK

10. Karla

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja aktiivinen lemmikkinhoitaja🐾8.7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
OliviaO

11. Olivia

8.7 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettava ja kaikenlaisten eläinten ystävä Turusta

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
OliviaO

11. Olivia

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja kaikenlaisten eläinten ystävä Turusta8.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
SaraS

12. Sara

7 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SaraS

12. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈7 km
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
SanttuS

13. Santtu

8.1 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
SanttuS

13. Santtu

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua8.1 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
KristinaK

14. Kristina

10 km
alkaen
12 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable and positive pet-sitter ;)

KristinaK

14. Kristina

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable and positive pet-sitter ;)10 km
alkaen
12 €
/päivä
Sanna-MariS

15. Sanna-Mari

13.4 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Tervetuloa Sandelandiaan, hoitopaikka karvakavereille! 🐶🐱🫶

Sanna-MariS

15. Sanna-Mari

Uusi lemmikinhoitaja
Tervetuloa Sandelandiaan, hoitopaikka karvakavereille! 🐶🐱🫶13.4 km
alkaen
15 €
/päivä
JosephJ

16. Joseph

7.2 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Your Dog’s New Best Friend

JosephJ

16. Joseph

Uusi lemmikinhoitaja
Your Dog’s New Best Friend7.2 km
alkaen
15 €
/päivä
EmiliaE

17. Emilia

10.2 km
alkaen
25 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰

Asuu 3 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

17. Emilia

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰10.2 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 3 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
"Emilia hoiti kissojamme lomareissun aikana hienosti kotikäynneillä. Emilialle oli helppo jättää kissat hoitoon, koska hänellä vaikutti olevan paljon tietotaitoa eläimistä ja hän kohtasi kissamme hienosti. Tutustumiskäynnillä sovittiin hoidon sisällöstä ja nämä sovitut asiat hoitui mallikkaasti.. myös sännöllisen lääkkeen antaminen toiselle kissallemme. Saimme reissulla myös joka päivä tietää miten kissat voivat ja muutenkin yhteydenpito Emlian kanssa toimi hyvin. Suosittelen Emiliaa hoitajana ja voisin ottaa hänet uudelleen hoitamaan kissojamme ❤️"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/päivä
RonjaR

18. Ronja

3.9 km
alkaen
13 €
/päivä
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Lemppari

Asuu 1 koira, 3 kissoja lemmikin kanssa
RonjaR

18. Ronja

Lemmikkien Lemppari3.9 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira, 3 kissoja lemmikin kanssa
"Ronja kävi hoitamassa kahta kissaamme kahtena päivänä reissumme aikana. Kaikki hoitui sovitusti ja yhteydenpito oli sujuvaa. Kokemukseni perusteella voin ehdottomasti suositella Ronjaa tähän tarpeeseen. "
VilleV
Arvostelu - Ville
alkaen
13 €
/päivä
MariaM

19. Maria

6.9 km
alkaen
12 €
/päivä
20 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
MariaM

19. Maria

Paljon rapsutuksia Kupittaalta🐾6.9 km
(20 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
"Maria oli todella luotettava, sujuvasti kommunikoiva ja hyvä hoitaja minun kissoilleni, iso suositus!🥰 "
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
12 €
/päivä
LizaL

20. Liza

8.9 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Liza – eläinrakas ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
LizaL

20. Liza

Liza – eläinrakas ja luotettava lemmikinhoitaja8.9 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"She is doing really great. She is doing professional. Cats love her. That's very good my cats where very happy with her during i was at vacation."
keyghobadK
Arvostelu - keyghobad
alkaen
15 €
/päivä