1. Koiranhoito
  2. Helsinki

Koiranhoito, Helsinki

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NegarN

1. Negar

4.9 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut koiranomistaja & hoitaja

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
NegarN

1. Negar

Kokenut koiranomistaja & hoitaja4.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/päivä
ViiviV

2. Viivi

2.9 km
alkaen
30 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa koiranhoitoapua Konepajalla!

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
ViiviV

2. Viivi

Luotettavaa koiranhoitoapua Konepajalla!2.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
TomasT

3. Tomas

1 km
alkaen
10 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja aktiivinen hoitaja koirille ja kissoille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
TomasT

3. Tomas

Eläinrakas ja aktiivinen hoitaja koirille ja kissoille1 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
KiaK

4. Kia

3.5 km
alkaen
25 €
/päivä

Luotettava ja kokenut kissanhoitaja

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
KiaK

4. Kia

Luotettava ja kokenut kissanhoitaja3.5 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/päivä
AriA

5. Ari

1.5 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Koirarakas eläkeläinen

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AriA

5. Ari

Koirarakas eläkeläinen1.5 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
MirkkaM

6. Mirkka

2.2 km
alkaen
25 €
/päivä
6 arviota

Aktiivinen ja luotettava koiranhoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MirkkaM

6. Mirkka

Aktiivinen ja luotettava koiranhoitaja2.2 km
(6 arviota)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
EsterE

7. Ester

0.9 km
alkaen
12 €
/päivä
16 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa koirien ulkoilutusta ja hoitoa🐶🫶🏼

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
EsterE

7. Ester

Luotettavaa koirien ulkoilutusta ja hoitoa🐶🫶🏼0.9 km
(16 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
12 €
/päivä
InkaI

8. Inka

1.5 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Lempeä ja luotettava koiranhoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
InkaI

8. Inka

Lempeä ja luotettava koiranhoitaja 1.5 km - HKI
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
AnniA

9. Anni

3.3 km - HKI
alkaen
10 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Vastuullinen ja luotettava lemmikkien hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
AnniA

9. Anni

Vastuullinen ja luotettava lemmikkien hoitaja3.3 km - HKI
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
EduardoE

10. Eduardo

3.7 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Loving & Reliable Pet Care Steps from Central Park 🐾

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EduardoE

10. Eduardo

Loving & Reliable Pet Care Steps from Central Park 🐾3.7 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
NikolayN

11. Nikolay

1.1 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Loving and Reliable Pet Care While You’re Away

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
NikolayN

11. Nikolay

Loving and Reliable Pet Care While You’re Away1.1 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
JuliaJ

12. Julia

2.4 km
alkaen
27 €
/päivä
10 arviota
1
toistuva asiakas

Koiranhoitaja Alppilassa

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JuliaJ

12. Julia

Koiranhoitaja Alppilassa2.4 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
27 €
/päivä
HildaH

13. Hilda

3.8 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Kokemusta omaava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
HildaH

13. Hilda

Kokemusta omaava hoitaja3.8 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
BarbaraB

14. Barbara

2.8 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Loving and Experienced Dog Buddy 🐾

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
BarbaraB

14. Barbara

Loving and Experienced Dog Buddy 🐾2.8 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
JeminaJ

15. Jemina

2.1 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Me pidämme huolta lemmikeistänne!

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JeminaJ

15. Jemina

Me pidämme huolta lemmikeistänne!2.1 km - HKI
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/päivä
JasmiinaJ

16. Jasmiina

2.4 km
alkaen
25 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Huolehtivaa hoitoa parhaalle ystävällesi <3

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
JasmiinaJ

16. Jasmiina

Huolehtivaa hoitoa parhaalle ystävällesi <32.4 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
VilhelmiinaV

17. Vilhelmiina

3.6 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota

Rakastava, aktiivinen ja luotettava hoitaja lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
VilhelmiinaV

17. Vilhelmiina

Rakastava, aktiivinen ja luotettava hoitaja lemmikillesi3.6 km
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
IidaI

18. Iida

1.4 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Joustavaa lenkkiseuraa perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
IidaI

18. Iida

Joustavaa lenkkiseuraa perheenjäsenellesi1.4 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
HennaH

19. Henna

3.1 km - HKI
alkaen
40 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Sydämellistä koiranhoitoa

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HennaH

19. Henna

Sydämellistä koiranhoitoa3.1 km - HKI
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
JosefiinaJ

20. Josefiina

4.6 km
alkaen
10 €
/päivä
2 arviota

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JosefiinaJ

20. Josefiina

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä 4.6 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä