1. Koiranhoito
  2. Helsinki

Koiranhoito, Helsinki

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
VenlaV

1. Venla

3.9 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Eläinrakas koirien ulkoiluttaja ja lemmikkien seura

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
VenlaV

1. Venla

Eläinrakas koirien ulkoiluttaja ja lemmikkien seura3.9 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Venla oli tunnollinen sekä yhteydenpidossa että koiran hoidossa. Kaikki sujui tosi helposti ja koirakin oli tyytyväinen uudesta ihmiskaverista 😊"
ElinaE
Arvostelu - Elina
alkaen
15 €
/päivä
KatariinaK

2. Katariina

2.2 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Paras kaveri lemmikillesi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KatariinaK

2. Katariina

Paras kaveri lemmikillesi2.2 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui tosi hyvin Katariinan kanssa, kissatkin oli varmasti tyytyväisiä saamaansa palveluun. Katariina lähetti mukavia päivityksiä ja kommunikointi oli koko ajan sujuvaa. Oikein luotettavan oloinen ja helposti lähestyttävä tyyppi, voin lämpimästi suositella! 🌞"
NeeaN
Arvostelu - Neea
alkaen
15 €
/päivä
EevaE

3. Eeva

0.9 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas koiranhoitaja avuksi arkeen

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
EevaE

3. Eeva

Eläinrakas koiranhoitaja avuksi arkeen0.9 km
(7 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
KatariinaK

4. Katariina

2.8 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

kokemusta omaava ja huolehtiva hoitaja karvakuonollesi!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KatariinaK

4. Katariina

kokemusta omaava ja huolehtiva hoitaja karvakuonollesi!2.8 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
KaisaK

5. Kaisa

0.6 km
alkaen
10 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Reliable and loving care for your furry friend 🐾

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KaisaK

5. Kaisa

Reliable and loving care for your furry friend 🐾0.6 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
EviE

6. Evi

3.3 km
alkaen
16 €
/päivä
37 arviota
16
toistuvaa asiakasta

Evi Koiranhoitaja

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EviE

6. Evi

Evi Koiranhoitaja3.3 km
(37 arviota)
16 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
16 €
/päivä
LauraL

7. Laura

0.6 km
alkaen
10 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja huolehtiva koiranhoitaja

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
LauraL

7. Laura

Kokenut ja huolehtiva koiranhoitaja0.6 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
EmmaE

8. Emma

2.1 km
alkaen
12 €
/päivä
5 arviota

Kokenut koiranhoitaja Katajanokalla 🥰

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
EmmaE

8. Emma

Kokenut koiranhoitaja Katajanokalla 🥰 2.1 km
(5 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
12 €
/päivä
LinneaL

9. Linnea

1 km - HKI
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Lämpöä ja lenkkejä 💛

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
LinneaL

9. Linnea

Lämpöä ja lenkkejä 💛1 km - HKI
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
25 €
/päivä
EssiE

10. Essi

3.1 km
alkaen
25 €
/päivä
16 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Kokenut (paimen)koirienhoitaja 🐶

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
EssiE

10. Essi

Kokenut (paimen)koirienhoitaja 🐶3.1 km
(16 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/päivä
TiinaT

11. Tiina

0.9 km
alkaen
20 €
/päivä
17 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Karvakaverit Ovat Perheenjäseniä

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
TiinaT

11. Tiina

Karvakaverit Ovat Perheenjäseniä0.9 km
(17 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Tiina handled well both our cats and followed instructions :) Our other cat is very shy and might seem a bit aggressive around feeding time, so it is super important that the sitter is not afraid of a more complex cat. Will definitely recommend her!"
SiniS
Arvostelu - Sini
alkaen
20 €
/päivä
AnniA

12. Anni

2.4 km
alkaen
10 €
/päivä
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja koirakokemusta omaava hoitopaikka Töölössä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
AnniA

12. Anni

Luotettava ja koirakokemusta omaava hoitopaikka Töölössä2.4 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
HeatherH

13. Heather

1.2 km
alkaen
17 €
/päivä
3 arviota

Pet sitter & Photographer | Reliable Care & Adorble Photos

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
HeatherH

13. Heather

Pet sitter & Photographer | Reliable Care & Adorble Photos1.2 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
17 €
/päivä
IreneI

14. Irene

3.3 km
alkaen
20 €
/päivä
20 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Koiran- ja kissanhoitoa Kalasatamassa

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
IreneI

14. Irene

Koiran- ja kissanhoitoa Kalasatamassa3.3 km
(20 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
DemiD

15. Demi

3 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Reliable and Caring Pet Sitter

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
DemiD

15. Demi

Reliable and Caring Pet Sitter3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
KatriK

16. Katri

0.8 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Rakastavaa kotihoitoa Helsingin ytimessä

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
KatriK

16. Katri

Rakastavaa kotihoitoa Helsingin ytimessä0.8 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
SiiriS

17. Siiri

0.9 km
alkaen
16 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja innokas hoitaja krunassa🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
SiiriS

17. Siiri

Eläinrakas ja innokas hoitaja krunassa🐾0.9 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
16 €
/päivä
PauliinaP

18. Pauliina

4.1 km
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
PauliinaP

18. Pauliina

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳4.1 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
AnnaA

19. Anna

1.5 km
alkaen
10 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirallesi vastuuntuntoinen lenkittäjä❣️

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AnnaA

19. Anna

Koirallesi vastuuntuntoinen lenkittäjä❣️1.5 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
ReettaR

20. Reetta

1.9 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Luotettava, joustava koiran ja kissan hoitaja 🐶🐱

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
ReettaR

20. Reetta

Luotettava, joustava koiran ja kissan hoitaja 🐶🐱1.9 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä