1. Koiranhoito
  2. Helsinki

Koiranhoito, Helsinki

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NganN

1. Ngan

4.2 km - HKI
alkaen
10 €
/päivä

Loving Cat Sitter & Proud Cat Mom 🐾

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
NganN

1. Ngan

Loving Cat Sitter & Proud Cat Mom 🐾4.2 km - HKI
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
AadaA

2. Aada

1.7 km
alkaen
20 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kokemusta, kiinnostusta ja intohimoa koiria kohtaan

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AadaA

2. Aada

Kokemusta, kiinnostusta ja intohimoa koiria kohtaan 1.7 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
MonicaM

3. Monica

3.1 km
alkaen
10 €
/päivä

Eläinrakas, jonka prioriteetti on eläinten hyvinvointi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MonicaM

3. Monica

Eläinrakas, jonka prioriteetti on eläinten hyvinvointi3.1 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
lounaL

4. louna

1.8 km - HKI
alkaen
30 €
/päivä
1
toistuva asiakas

rakkautta ja kokemusta!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
lounaL

4. louna

rakkautta ja kokemusta!1.8 km - HKI
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
VilmaV

5. Vilma

2.1 km
alkaen
10 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja vastuullinen koiranhoitaja🐾

VilmaV

5. Vilma

Eläinrakas ja vastuullinen koiranhoitaja🐾2.1 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
10 €
/päivä
AdaA

6. Ada

2.4 km
alkaen
25 €
/päivä

Karvaisia kavereita elämäänsä kaipaava typpi <3

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

6. Ada

Karvaisia kavereita elämäänsä kaipaava typpi <32.4 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
LeeviL

7. Leevi

2.7 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Karvakaverellesi nuoren koiranhoito palveluja Helsingissä

LeeviL

7. Leevi

Karvakaverellesi nuoren koiranhoito palveluja Helsingissä2.7 km
(1 arvio)
alkaen
10 €
/päivä
CharbelC

8. Charbel

2 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Working from home architect, Happy to take care of your pets

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
CharbelC

8. Charbel

Working from home architect, Happy to take care of your pets 2 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
AdelaA

9. Adela

2.6 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

Rakastava ja aktiivinen hoitopaikka tarjolla Helsingissä

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdelaA

9. Adela

Rakastava ja aktiivinen hoitopaikka tarjolla Helsingissä2.6 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
ElinaE

10. Elina

4.5 km - HKI
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Turvaa ja Rakkautta karvaisille perheenjäsenillesi

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ElinaE

10. Elina

Turvaa ja Rakkautta karvaisille perheenjäsenillesi4.5 km - HKI
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
CarlieC

11. Carlie

2.6 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Full of love and tummy scratches

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
CarlieC

11. Carlie

Full of love and tummy scratches 2.6 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
EllaE

12. Ella

2.9 km
alkaen
27 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EllaE

12. Ella

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵2.9 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
27 €
/päivä
MajaM

13. Maja

0.8 km
alkaen
16 €
/päivä

Tietoa minusta

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MajaM

13. Maja

Tietoa minusta0.8 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
16 €
/päivä
AnastasiiaA

14. Anastasiia

4.1 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Ana's Friendly House

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
AnastasiiaA

14. Anastasiia

Ana's Friendly House4.1 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
alkaen
20 €
/päivä
AlexandraA

15. Alexandra

1.5 km
alkaen
14 €
/päivä

Kissanhoitaja Helsingissä 🐱 käynnit & päivitykset

AlexandraA

15. Alexandra

Kissanhoitaja Helsingissä 🐱 käynnit & päivitykset1.5 km
alkaen
14 €
/päivä
LenaL

16. Lena

2.2 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Ready to love your pet and help you

LenaL

16. Lena

Ready to love your pet and help you2.2 km
(1 arvio)
alkaen
12 €
/päivä
ErikaE

17. Erika

2.1 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitajasi Jätkäsaaressa

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ErikaE

17. Erika

Lemmikinhoitajasi Jätkäsaaressa2.1 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
EssiE

18. Essi

1.7 km
alkaen
15 €
/päivä

Luotettava ja aktiivinen koti Kalliossa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EssiE

18. Essi

Luotettava ja aktiivinen koti Kalliossa1.7 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
LottaL

19. Lotta

4.9 km
alkaen
10 €
/päivä

Koiranhoitaja elämänmittaisella kokemuksella

LottaL

19. Lotta

Koiranhoitaja elämänmittaisella kokemuksella4.9 km
alkaen
10 €
/päivä
JoséJ

20. José

3.2 km
alkaen
11 €
/päivä

Paseos divertidos y seguros para tu perro en Helsinki

JoséJ

20. José

Paseos divertidos y seguros para tu perro en Helsinki3.2 km
alkaen
11 €
/päivä