1. Koiranhoito
  2. Espoo

Koiranhoito, Espoo

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ViktoriaV

1. Viktoria

4.6 km
alkaen
10 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ViktoriaV

1. Viktoria

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays4.6 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
JenniJ

2. Jenni

3.6 km
alkaen
25 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Dog sitter with 5+ years of experience

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JenniJ

2. Jenni

Dog sitter with 5+ years of experience3.6 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
LeenaL

3. Leena

9.5 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
LeenaL

3. Leena

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?9.5 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
PaulaP

4. Paula

3 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava koiranhoitaja/ Caring dogsitter at Latokaski

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
PaulaP

4. Paula

Luotettava koiranhoitaja/ Caring dogsitter at Latokaski3 km
(4 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
GuliaG

5. Gulia

7.9 km
alkaen
40 €
/päivä
32 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Caring and responsible dog-sitter 🤍

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
GuliaG

5. Gulia

Caring and responsible dog-sitter 🤍 7.9 km
(32 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
SabineS

6. Sabine

8.5 km
alkaen
15 €
/päivä

Caring & compassionate animal lover with a passion for cats

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
SabineS

6. Sabine

Caring & compassionate animal lover with a passion for cats8.5 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
RebecaR

7. Rebeca

4.2 km
alkaen
25 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Animal lover & pet pro—ready to care for pets big or small

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
RebecaR

7. Rebeca

Animal lover & pet pro—ready to care for pets big or small4.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/päivä
ViktoriaV

8. Viktoria

6.2 km
alkaen
15 €
/päivä

Kissan ja koiran hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu half-breed Martin kanssa
ViktoriaV

8. Viktoria

Kissan ja koiran hoitaja6.2 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu half-breed Martin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
JayleenJ

9. Jayleen

0.9 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

9. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta0.9 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
25 €
/päivä
JanikaJ

10. Janika

5.4 km
alkaen
15 €
/päivä

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

10. Janika

Kokemusta monen laisista koirista5.4 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
15 €
/päivä
VeeraV

11. Veera

9.3 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Koiranhoitoapua tarjolla!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
VeeraV

11. Veera

Koiranhoitoapua tarjolla!9.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
alkaen
10 €
/päivä
Eveliina IsabellaE

12. Eveliina Isabella

9.2 km
alkaen
10 €
/päivä

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Eveliina IsabellaE

12. Eveliina Isabella

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍9.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
ChristinC

13. Christin

2.8 km
alkaen
19 €
/päivä
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

13. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly2.8 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
19 €
/päivä
DaneD

14. Dane

2 km
alkaen
20 €
/päivä

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

14. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 2 km
alkaen
20 €
/päivä
JichenJ

15. Jichen

8.9 km
alkaen
20 €
/päivä
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

15. Jichen

For the reason of loving pets8.9 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
20 €
/päivä
VenlaV

16. Venla

8.3 km
alkaen
25 €
/päivä

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾

VenlaV

16. Venla

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾8.3 km
alkaen
25 €
/päivä
SeanS

17. Sean

6 km
alkaen
20 €
/päivä

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!

SeanS

17. Sean

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!6 km
alkaen
20 €
/päivä
EhsanE

18. Ehsan

0.2 km
alkaen
16 €
/päivä

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

18. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille0.2 km
alkaen
16 €
/päivä
SamuelS

19. Samuel

8.2 km
alkaen
10 €
/päivä

Pientä ilon tarvetta etsivä nuori eläinten läheltä <3

SamuelS

19. Samuel

Pientä ilon tarvetta etsivä nuori eläinten läheltä <38.2 km
alkaen
10 €
/päivä