1. Talovahti
  2. Tampere

talovahti, Tampere

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EeviE

1. Eevi

6 km
alkaen
50 €
/yö
29 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Eläinrakastaja Härmälästä

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EeviE

1. Eevi

Eläinrakastaja Härmälästä6 km
(29 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Eevin kiinnostus eläimiin on helposti havaittavissa ja hänen rauhallisuutensa auttoi arkoja kissoja rentoutumaan ja luottamaan lyhyen tuttavuuden jälkeen. Lämpimästi suosittelen; seuraava hoitokeikkakin on jo buukattu."
NiinaN
Arvostelu - Niina
alkaen
50 €
/yö
AstaA

2. Asta

3.3 km
alkaen
50 €
/yö
88 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
AstaA

2. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨3.3 km
(88 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Taas sai kissat viettää laatuaikaa Astan kanssa! 💖 Saatiin reissun ajan ihania kuvatervehdyksiä. 🤗"
TiiaT
Arvostelu - Tiia
alkaen
50 €
/yö
EllenE

3. Ellen

0.3 km
alkaen
45 €
/yö
83 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas Koripalloilija

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
EllenE

3. Ellen

Eläinrakas Koripalloilija0.3 km
(83 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Olimme ensimmäistä kertaa matkalla ilman koiraa. Ellen oli kotonamme koiran kanssa ja kaikki sujui erittäin hyvin. Hän otti hyvin huomioon eroahdistuksesta kärsivän koiran tavat. Koira viihtyi mainiosti Ellenin kanssa, sai paljon rapsutuksia, leikkiseuraa ja lenkkejä. Me saimme mielenrauhan lomamatkalle, kun päivittäin tuli viestejä, miten koira pärjää. Hienoa saada hoitaja kotiin koiralle, jonka on vaikea olla poissa kotoa. Kiitos Ellen! 😊 "
ReijaR
Arvostelu - Reija
alkaen
45 €
/yö
AnnaA

4. Anna

1.6 km - Tampere
alkaen
30 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
2 arviota

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AnnaA

4. Anna

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja1.6 km - Tampere
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö
KaarinK

5. Kaarin

5.3 km
alkaen
50 €
/yö
7 arviota

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KaarinK

5. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi5.3 km
(7 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kaikki sujui erinomaisesti! Koirat tyytyväisiä ja omistajalla mielenrauha että kaikki on hyvin. ❤️"
LottaL
Arvostelu - Lotta
alkaen
50 €
/yö
PinjaP

6. Pinja

10.3 km
alkaen
35 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen luottokaveri

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
PinjaP

6. Pinja

Rauhallinen luottokaveri10.3 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Tervetuloa uudelleen! Luotettava, tunnollinen ja kuuntelee toiveet. On kiinnostunut eläinten voinnista. Meidän erittäin arka koira ystävystyi parissa päivässä ja mamman lellikki koira ei itkenyt perään tai mököttänyt niin kuin muiden vieraiden kanssa kotona. Kaikki kolme kissaa olivat myös tyytyväisen oloisia ja käyttäytyneet jokainen oman luonteen omaisesti. Suosittelen lämpimästi ❤️ "
AstaA
Arvostelu - Asta
alkaen
35 €
/yö
SunnaS

7. Sunna

19.8 km
alkaen
50 €
/yö
22 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Pirkanmaan alueen lemmikit! ❤️

Asuu 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SunnaS

7. Sunna

Pirkanmaan alueen lemmikit! ❤️19.8 km
(22 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Asuu 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Sunna piti kissastani huolta reissuni ajan, ja kaikki sujui loistavasti! Kuvia ja kuulumisia tuli pitkin päivää, ja itse sain olla levollisin mielin matkoilla ☺️ asioista sopiminen oli sujuvaa ja joustavaa! "
RiituR
Arvostelu - Riitu
alkaen
50 €
/yö
EllaE

8. Ella

5.9 km
alkaen
28 €
/yö
8 arviota
1
toistuva asiakas

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EllaE

8. Ella

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi5.9 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"English below Kaikki meni oikein hyvin ja saimme Ellalta yksityiskohtaisia kuulumisia. Meidän kissat on aika ujoja, mutta saimme jo ensimmäisenä iltana kuvan heistä Ellan sylissä. Kissat vaikutti rennoilta, kun tultiin kotiin 😊 Jättäisimme mielellään kissat Ellalle hoitoon uudestaankin! Everything went really well, and we got very detailed updates from Ella. Our cats are quite shy but Ella got them to come to her lap already the first evening. The cats seemed relaxed when we got home 😊 We would gladly leave our cats to Ella's care again!"
SaraS
Arvostelu - Sara
alkaen
28 €
/yö
IlonaI

9. Ilona

3.2 km
alkaen
50 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
IlonaI

9. Ilona

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi 3.2 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
"Everything went as agreed and Ilona took good care of my bunnies. "
LidiaL
Arvostelu - Lidia
alkaen
50 €
/yö
MarielM

10. Mariel

3.3 km
alkaen
37 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarielM

10. Mariel

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja3.3 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni taas hienosti talovahtina. Mariel hoitaa tunnollisesti koirat ja näkee kuinka koiratkin tykkäävät Marielista. Vahva suositus. "
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
37 €
/yö
NeaN

11. Nea

7.2 km
alkaen
40 €
/yö
8 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
NeaN

11. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!7.2 km
(8 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
"Nea asui meidän kotona ranskanbulldoggimme Brunon kanssa yli kaksi viikkoa. Koko tämän ajan hän piti meidät ajantasalla Brunon kuulumisista videoin ja kuvin. Nea vei Brunoa uimaan ja teetti runsaasti kaikenlaisia aktivointitehtäviä. Samalla hän osoitti paikkansapitämättömäksi vanhan väitteen etteikö vanha koira oppisi uusia temppuja. Nean kokemus palveluskoirista näkyy hyvänä otteena kaikessa tekemisessä. Ei oltaisi voitu parempaa hoitajaa meidän Brunolle löytää!"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
40 €
/yö
SannaS

12. Sanna

3.6 km
alkaen
50 €
/yö
35 arviota
33
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SannaS

12. Sanna

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere3.6 km
(35 arviota)
33 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Sanna on ollut pienen koiranpennun hoitajana erittäin fiksu, luotettava, joustava ja koiran tarpeet huomioiva. Yhteydenpito on ollut sujuvaa ja miellyttävää."
IinuI
Arvostelu - Iinu
alkaen
50 €
/yö
EllaE

13. Ella

4.1 km
alkaen
55 €
/yö
23 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen lemmikinhoitaja Tampereen alueelta 💛

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
EllaE

13. Ella

Aktiivinen lemmikinhoitaja Tampereen alueelta 💛4.1 km
(23 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kaikki sujui sovitusti ja jäi todella hyvä fiilis tutustumiskäynnin jälkeen. Jättäisin koirani hoitoon uudestaankin 😊"
AleksiA
Arvostelu - Aleksi
alkaen
55 €
/yö
JohannaJ

14. Johanna

10.7 km
alkaen
60 €
/yö
17 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranulkoilutusta ja kotikäyntejä

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
JohannaJ

14. Johanna

Koiranulkoilutusta ja kotikäyntejä10.7 km
(17 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Luotettava koiranhoitaja :)"
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
60 €
/yö
JennyJ

15. Jenny

2.8 km - Tampere
alkaen
50 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
JennyJ

15. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️2.8 km - Tampere
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
50 €
/yö
MilaM

16. Mila

12 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
MilaM

16. Mila

12 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö
AinomariaA

17. Ainomaria

4 km - Tampere
alkaen
69 €
/yö
3 arviota

Eläintenhoitajaopiskelijan ammattitaitoista apua💕

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
AinomariaA

17. Ainomaria

Eläintenhoitajaopiskelijan ammattitaitoista apua💕4 km - Tampere
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
69 €
/yö
HeidiH

18. Heidi

14.4 km
alkaen
30 €
/yö

Kokenutta koirahoitoa 🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
HeidiH

18. Heidi

Kokenutta koirahoitoa 🐶14.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö
LeilaL

19. Leila

11.9 km
alkaen
25 €
/yö
6 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Aktiivinen viimeksi eilen
LeilaL

19. Leila

Pet lover in Tampere🐾11.9 km
(6 arviota)
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
EssiE

20. Essi

5.3 km
alkaen
85 €
/yö
1 arvio

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
EssiE

20. Essi

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷5.3 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
85 €
/yö