1. Talovahti
  2. Raisio

talovahti, Raisio

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ViiviV

1. Viivi

6.1 km
alkaen
25 €
/yö
5 arviota

Turvallinen ja rakastava hoitopaikka lemmikillesi💗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
ViiviV

1. Viivi

Turvallinen ja rakastava hoitopaikka lemmikillesi💗6.1 km
(5 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö
AlisaA

2. Alisa

6.8 km
alkaen
35 €
/yö
42 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Koirasi koti kaukana kotoa 🏡

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AlisaA

2. Alisa

Koirasi koti kaukana kotoa 🏡6.8 km
(42 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
35 €
/yö
Nelli & NicoN

3. Nelli & Nico

6.9 km
alkaen
50 €
/yö
14 arviota
3
toistuvaa asiakasta

🩷Eläinrakkaat hoitajat lemmikillesi 24/7🩷

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
Nelli & NicoN

3. Nelli & Nico

🩷Eläinrakkaat hoitajat lemmikillesi 24/7🩷6.9 km
(14 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
50 €
/yö
FedericaF

4. Federica

2.2 km
alkaen
32 €
/yö
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
FedericaF

4. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA2.2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
32 €
/yö
OutiO

5. Outi

14.4 km
alkaen
50 €
/yö
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hovirinnan lemmikkihoito

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
OutiO

5. Outi

Hovirinnan lemmikkihoito14.4 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
DiliniD

6. Dilini

6.9 km
alkaen
35 €
/yö
14 arviota
1
toistuva asiakas

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
DiliniD

6. Dilini

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾 6.9 km
(14 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
35 €
/yö
NeelaN

7. Neela

5.8 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
NeelaN

7. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!5.8 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
AinoA

8. Aino

12.2 km
alkaen
55 €
/yö
67 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Reippaat Paimentajat

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
AinoA

8. Aino

Reippaat Paimentajat12.2 km
(67 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
55 €
/yö
SanniS

9. Sanni

5.9 km - Turku
alkaen
50 €
/yö
24 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja eläinrakasta hoitoa karvaystäville🥰

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SanniS

9. Sanni

Luotettavaa ja eläinrakasta hoitoa karvaystäville🥰5.9 km - Turku
(24 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
AlexandraA

10. Alexandra

0.6 km
alkaen
40 €
/yö
11 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Iloinen ja luotettava lemmikinhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AlexandraA

10. Alexandra

Iloinen ja luotettava lemmikinhoitaja0.6 km
(11 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
AadaA

11. Aada

9.2 km
alkaen
20 €
/yö
2 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
AadaA

11. Aada

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️9.2 km
(2 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
20 €
/yö
KikkaK

12. Kikka

8.5 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota

hau hau

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KikkaK

12. Kikka

hau hau8.5 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/yö
RonjaR

13. Ronja

10.6 km
alkaen
50 €
/yö
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Lemppari

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
RonjaR

13. Ronja

Lemmikkien Lemppari10.6 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
50 €
/yö
AlinaA

14. Alina

3.5 km
alkaen
30 €
/yö

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlinaA

14. Alina

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin3.5 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/yö
ErikaE

15. Erika

7.4 km - Turku
alkaen
50 €
/yö
3 arviota

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
ErikaE

15. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista7.4 km - Turku
(3 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
SatuS

16. Satu

3.3 km
alkaen
90 €
/yö

Koiranhoitoa kokemuksella 💜

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
SatuS

16. Satu

Koiranhoitoa kokemuksella 💜3.3 km
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
90 €
/yö
JennaJ

17. Jenna

6.7 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota

Joustava hoitaja kissallesi

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
JennaJ

17. Jenna

Joustava hoitaja kissallesi6.7 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
50 €
/yö
MyriamM

18. Myriam

7.6 km
alkaen
25 €
/yö
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MyriamM

18. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 7.6 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
LinneaL

19. Linnea

7.6 km
alkaen
55 €
/yö
2 arviota

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LinneaL

19. Linnea

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!7.6 km
(2 arviota)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
55 €
/yö
PeppiP

20. Peppi

8.9 km
alkaen
50 €
/yö

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PeppiP

20. Peppi

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶8.9 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö