1. Koiran ulkoilutus
  2. Turku

Koiran ulkoilutus, Turku

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AadaA

1. Aada

4.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
AadaA

1. Aada

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍4.1 km
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EllenE

2. Ellen

2.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Lemmikin hoitoa isolla sydämellä

Aktiivinen viimeksi tänään
EllenE

2. Ellen

Uusi lemmikinhoitaja
Lemmikin hoitoa isolla sydämellä2.3 km
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SaraS

3. Sara

3.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
SaraS

3. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈3.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SanttuS

4. Santtu

2.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
SanttuS

4. Santtu

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua2.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
OliviaO

5. Olivia

5.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja kaikenlaisten eläinten ystävä Turusta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
OliviaO

5. Olivia

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja kaikenlaisten eläinten ystävä Turusta5.5 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JosephJ

6. Joseph

2.9 km - Turku
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Your Dog’s New Best Friend

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JosephJ

6. Joseph

Uusi lemmikinhoitaja
Your Dog’s New Best Friend2.9 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
NeaN

7. Nea

1.9 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
22 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
NeaN

7. Nea

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen1.9 km
(22 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Sai turvallisin ja hyvillä mielin jättää koiran kotiin tietäen, että Nea vie hänet ulos ja on seurana sekä pitää hänestä todella hyvää huolta. Kiitos Nea!! "
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
Sanni-MariaS

8. Sanni-Maria

2.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Sanni-MariaS

8. Sanni-Maria

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾2.8 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
VilmaV

9. Vilma

4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

eläinrakas nuori

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
VilmaV

9. Vilma

Uusi lemmikinhoitaja
eläinrakas nuori4 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
PinjaP

10. Pinja

3.5 km
alkaen
21 €
/koiran ulkoilutus
24 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
PinjaP

10. Pinja

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari3.5 km
(24 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki sujui loistavasti, koirat tykkäsivät ja saivat hyvää hoitoa. Hoitaja oli joustava, vastasi nopeasti ja lähetti kuulumisia mitä koirille kuuluu. Arvostan! 😊"
HennaH
Arvostelu - Henna
alkaen
21 €
/koiran ulkoilutus
KarlaK

11. Karla

5.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettava ja rauhallinen lemmikkinhoitaja🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
KarlaK

11. Karla

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja rauhallinen lemmikkinhoitaja🐾5.5 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MariaM

12. Maria

2.3 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

12. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja2.3 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Varasimme Marian ulkoiluttamaan meidän kultaistanoutajaa melkein kolmeksi viikoksi. Marian kanssa onnistui kaikki erinomaisesti ja oli ilo saada hänet koiramme ulkoiluttajaksi. Oli myös ihana saada kuvia ja videoita heidän kävelylenkeiltä. Suosittelen Mariaa ja varmasti varaan myös tulevaisuudessa. "
MartiinaM
Arvostelu - Martiina
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
InkaI

13. Inka

5.4 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
19 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja lemmikillesi 🐾

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
InkaI

13. Inka

Kokenut hoitaja lemmikillesi 🐾5.4 km
(19 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Nelli & NicoN

14. Nelli & Nico

5.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
3
toistuvaa asiakasta

🩷Eläinrakkaat hoitajat lemmikillesi 24/7🩷

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
Nelli & NicoN

14. Nelli & Nico

🩷Eläinrakkaat hoitajat lemmikillesi 24/7🩷5.1 km
(14 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Kaikki meni tosi hyvin! 🥰 "
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AlinaA

15. Alina

2.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kaikenkarvaisten lemmikkien hoitoa Turun ja Salon alueella!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AlinaA

15. Alina

Kaikenkarvaisten lemmikkien hoitoa Turun ja Salon alueella!2.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

16. Jenni

4 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
JenniJ

16. Jenni

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️4 km
(11 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
"Suostui ihanasti tulemaan myöhään illalla ulkoiluttamaan koiraani. Kaikki hoitui hienosti ja sopimuksen mukaan. Varaan varmasti tarpeen tullen myös uudestaan 😊"
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
RoosaR

17. Roosa

2.9 km - Turku
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
RoosaR

17. Roosa

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella2.9 km - Turku
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
"Kommunikointi oli helppoa ja nopeaa. Kaikki meni juuri niin kuin oli sovittu. Käytän mielelläni jatkossakin. "
TeppoT
Arvostelu - Teppo
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

18. Sara

2.9 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoito- ja lenkitysapua🐾🦮🐈🐁🐇

SaraS

18. Sara

Luotettavaa hoito- ja lenkitysapua🐾🦮🐈🐁🐇2.9 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
"Asiallinen hoitaja, ulkoiluttanut koiraamme luotettavasti."
PauliinaP
Arvostelu - Pauliina
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
JuliaJ

19. Julia

4.4 km
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja lemmikeille💝

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
JuliaJ

19. Julia

Luotettava hoitaja lemmikeille💝4.4 km
(11 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki sujui hienosti ja sovitun mukaan. Kiitos avustasi Julia!"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
Emmi-ReettaE

20. Emmi-Reetta

3.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
1
toistuva asiakas

Suurella rakkaudella lemmikkiäsi hoitava

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Emmi-ReettaE

20. Emmi-Reetta

Suurella rakkaudella lemmikkiäsi hoitava 3.8 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Emmi-Reetta osasi hyvin käsitellä isoa koiraa. Miellyttävä hoitaja, suosittelen.👍"
MantaM
Arvostelu - Manta
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Turku mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Turku ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Turku. Yli 873 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.