1. Koiran ulkoilutus
  2. Oulu

Koiran ulkoilutus, Oulu

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SonjaS

1. Sonja

5.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
SonjaS

1. Sonja

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija5.8 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
"Sonja on käynyt jo useamman viikon ajan ulkoiluttamassa minun koiraa kun olen töissä, suosittelen erittäin lämpimästi! Vastaa viesteihin nopeaa, joustava aikataulujen suhteen ja koira selvästi viihtyy Sonjan seurassa ☺️"
EmiliaE
Arvostelu - Emilia
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EllinoraE

2. Ellinora

3.3 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
21 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Innokas koiran ulkoiluttaja ja kaikkien eläinten ystävä.

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
EllinoraE

2. Ellinora

Innokas koiran ulkoiluttaja ja kaikkien eläinten ystävä. 3.3 km
(21 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Luotettava koiranlenkittäjä, koirat aina niin innoissaan kun Ellinora tulee❤️"
FredrikaF
Arvostelu - Fredrika
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
LauraL

3. Laura

3.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

3. Laura

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja3.1 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Ihana koiranhoitaja, luotettava ja asiallinen, koirat tykkäsi"
HeiniH
Arvostelu - Heini
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
WilmaW

4. Wilma

3.1 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
WilmaW

4. Wilma

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!3.1 km
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
IirisI

5. Iiris

3.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
21 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Tunnollista ja huolehtivaa eläintenhoitoa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
IirisI

5. Iiris

Tunnollista ja huolehtivaa eläintenhoitoa!3.4 km
(21 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
"Ihan super ihana oli kun sain avun koiranulkoilutukseen"
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
KatriinaK

6. Katriina

6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
KatriinaK

6. Katriina

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä6 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"isot suosittelut! tuli tosi hyvin koirien kanssa toimeen ja koirat olivat mielissään lenkityksestä.🤩 "
EmiliaE
Arvostelu - Emilia
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MesiM

7. Mesi

3.2 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
MesiM

7. Mesi

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇3.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Mesi oli varsinainen löytö akuutissa tapauksessa, kun tarvitsimme sairastumisen takia koiranhoitoapua useaksi päiväksi. Säntillinen, asiallinen ja ystävällinen persoona, jonka herkät vinttikoirani hyväksyivät heti. ♥️♥️"
TainaT
Arvostelu - Taina
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
MirellaM

8. Mirella

1.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
46 arviota
19
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas hoitaja

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
MirellaM

8. Mirella

Eläinrakas hoitaja1.4 km
(46 arviota)
19 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Mirella vaikuttaa kaikin puolin erinomaisen hyvältä koiranhoitajalta!"
KariK
Arvostelu - Kari
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HasnaH

9. Hasna

4.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
29 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
HasnaH

9. Hasna

Kokenut hoitaja4.8 km
(29 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Tassu-koiran lenkitys sujui mainosti. Hyvää ja arkea helpottavaa palvelua!"
PekkaP
Arvostelu - Pekka
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

10. Sara

3.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Ammattitaitoista lemmikinhoitoa, suurella sydämellä

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
SaraS

10. Sara

Ammattitaitoista lemmikinhoitoa, suurella sydämellä3.1 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
RonyR

11. Rony

5.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Eläinrakas hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
RonyR

11. Rony

Eläinrakas hoitaja5.7 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

12. Anni

4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Lemmikkivahti ja lenkittämis apua

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AnniA

12. Anni

Lemmikkivahti ja lenkittämis apua4 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MeaM

13. Mea

3.9 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Eläinten hoito Oulun alueella!

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MeaM

13. Mea

Eläinten hoito Oulun alueella!3.9 km
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
MinttuM

14. Minttu

0.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MinttuM

14. Minttu

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta0.8 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MiraM

15. Mira

1 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava lemmikin hoitaja Oulussa!

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
MiraM

15. Mira

Luotettava lemmikin hoitaja Oulussa!1 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
JohannaJ

16. Johanna

0.9 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
28 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja eläinrakas hoitaja

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JohannaJ

16. Johanna

Kokenut ja eläinrakas hoitaja 0.9 km
(28 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Todella eläinrakasta ja ammattitaitoista käsittelyä pentuani kohtaan. 🥰 Lenkityksen lisäksi opetti samalla pennulleni uusia juttuja lenkeillä. Lisäksi todella mukavanoloinen ja lenkitysten sopiminen oli helppoa. Suosittelen! 😊"
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
IlonaI

17. Ilona

1.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin luotto kaveri

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
IlonaI

17. Ilona

Lemmikin luotto kaveri1.1 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Ihana kun pääsit pelastamaan koirat. He ois olleet levottomia ellei ulkoilutusapua ois tullut. Aion kysyä sinua toistekin."
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
NeeaN

18. Neea

4.8 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Neea

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
NeeaN

18. Neea

Neea4.8 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Nopeasti ja helposti onnistui kahden koiran lenkityksestä sopiminen. Ja koirat olivat tyytyväisiä lenkin jälkeen 🦮🦮😊"
MarjoM
Arvostelu - Marjo
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
SanniS

19. Sanni

0.8 km - Oulu
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Koiran lenkitysapua Oulussa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
SanniS

19. Sanni

Koiran lenkitysapua Oulussa0.8 km - Oulu
(1 arvio)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SiniS

20. Sini

2.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
SiniS

20. Sini

Luotettava eläintenhoitaja2.6 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Sini lenkitti teini-ikäistä koiraamme pari kertaa ja hoiti asian tunnollisesti. Koiran pystyi jättämään rauhallisin mielin Sinin huomaan."
PiituP
Arvostelu - Piitu
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Oulu mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Oulu ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Oulu. Yli 555 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.