1. Koiran ulkoilutus
  2. Espoo

Koiran ulkoilutus, Espoo

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
HeidiH

1. Heidi

1 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinten hoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
HeidiH

1. Heidi

Eläinten hoitoa 1 km
(11 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
"Huolehtiva koiraa ymmärtävä hoitaja. "
MarjaM
Arvostelu - Marja
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
AbbyA

2. Abby

3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Looking for a new friendly and loving pet-sitter?

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AbbyA

2. Abby

Looking for a new friendly and loving pet-sitter?3 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SonjaS

3. Sonja

3.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Koirien hoitoa Espoossa 🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SonjaS

3. Sonja

Uusi lemmikinhoitaja
Koirien hoitoa Espoossa 🐶3.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HarriH

4. Harri

5.8 km - Espoo
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
HarriH

4. Harri

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta5.8 km - Espoo
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Mutkaton kommunikointi ja tyytyväinen koira lenkkien jälkeen. 😊 Suosittelen! "
PinjaP
Arvostelu - Pinja
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
LeenaL

5. Leena

0.8 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Care, Play and Walks for Your Beloved Pets

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
LeenaL

5. Leena

Care, Play and Walks for Your Beloved Pets0.8 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Leena oli ystävällinen ja kohtelias ja osasi käsitellä Nappi-koiraani erittäin hyvin. Suosittelut! "
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
ArohiA

6. Arohi

4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Oon luotettava koiranulkoiluttaja, joka on vapaana kesällä

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ArohiA

6. Arohi

Oon luotettava koiranulkoiluttaja, joka on vapaana kesällä4 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ChauC

7. Chau

1.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Espoo Kivenlahti Caring Home for your Pet

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
ChauC

7. Chau

Uusi lemmikinhoitaja
Espoo Kivenlahti Caring Home for your Pet1.3 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SerpilS

8. Serpil

3.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Rescue dog experienced with fenced yard home

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
SerpilS

8. Serpil

Rescue dog experienced with fenced yard home 3.6 km
(4 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

9. Jenni

2.7 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Täällä kirjoittelee eläinrakas ja luotettava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
JenniJ

9. Jenni

Täällä kirjoittelee eläinrakas ja luotettava hoitaja2.7 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
AlisaA

10. Alisa

1 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus

Reliable and caring pet sitter. Your pet's new friend

Aktiivinen viimeksi eilen
AlisaA

10. Alisa

Reliable and caring pet sitter. Your pet's new friend1 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
NuppuN

11. Nuppu

5.3 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava hoitaja - Rakastava hoitopaikka!🐾

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
NuppuN

11. Nuppu

Luotettava hoitaja - Rakastava hoitopaikka!🐾5.3 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
IdaI

12. Ida

2.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa tarjolla kaikille eläimille.

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
IdaI

12. Ida

Luotettavaa hoitoa tarjolla kaikille eläimille.2.9 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
KaterynaK

13. Kateryna

4.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
15 arviota

Caring pet sitter with training experience in Espoo 🥰

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
KaterynaK

13. Kateryna

Caring pet sitter with training experience in Espoo 🥰4.9 km
(15 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ChristinaC

14. Christina

3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
64 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Hellää huolenpitoa kissallesi

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ChristinaC

14. Christina

Hellää huolenpitoa kissallesi 3 km
(64 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Iso kiitos taas koirani lenkittämisestä. 🐾🐶❤️ Kaikki sujuu aina todella hyvin ja koiruli nauttii. "
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnnaA

15. Anna

0.8 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
23 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Cat/dog sitter from Soukka

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
AnnaA

15. Anna

Cat/dog sitter from Soukka0.8 km
(23 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Anna took really good care of our dogs and took them to the dog park. After the walks, we received updates along with pictures. As a dog owner, I felt confident and reassured about the care they received. Our dogs enjoyed spending time with Anna and her child. Thank you again for the great care!"
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
PetraP

16. Petra

0.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
32 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Kissat ja koirien ulkoilutukset Espoossa

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
PetraP

16. Petra

Kissat ja koirien ulkoilutukset Espoossa0.2 km
(32 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Petra has been a great dogwalker for our two dogs. We are very happy and thankful to have found Petra!"
CarolynC
Arvostelu - Carolyn
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
IdaI

17. Ida

3.2 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
1
toistuva asiakas

Kokenut ja luotettava koiraihminen meren läheltä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
IdaI

17. Ida

Kokenut ja luotettava koiraihminen meren läheltä3.2 km
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
BiancaB

18. Bianca

5.6 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
42 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Little paws paradise 🐾

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
BiancaB

18. Bianca

Little paws paradise 🐾 5.6 km
(42 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Bianca was lovely with my dog! Great communication, she sent updates and pictures of how their walk was going, which made me feel very safe! "
MeriM
Arvostelu - Meri
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
BenitaB

19. Benita

4.7 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
31 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut eläintenhoitaja

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
BenitaB

19. Benita

Kokenut eläintenhoitaja4.7 km
(31 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
MarinaM

20. Marina

0.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Loving Pet Sitter – Care You Can Trust!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
MarinaM

20. Marina

Loving Pet Sitter – Care You Can Trust!0.5 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Espoo mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Espoo ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Espoo. Yli 4854 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.