1. Koiran kotihoito
  2. Vantaa

Koiran kotihoito, Vantaa

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AdityanA

1. Adityan

11.3 km
alkaen
15 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reliable dog dad, will treat your pet like my own

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AdityanA

1. Adityan

Reliable dog dad, will treat your pet like my own11.3 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Everything went very well! He seemed like a very dog loving, friendly and responsible person - really good vibes. "
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
15 €
/yö
OliviaO

2. Olivia

9.7 km
alkaen
28 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Lämmin ja avoin syli koirakamuille 🐶

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
OliviaO

2. Olivia

Lämmin ja avoin syli koirakamuille 🐶9.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"After managing to deal well with my very young an active male “Suomen lapinkoira”, I am sure Olivia is prepared to deal with any other dog!"
LuisL
Arvostelu - Luis
alkaen
28 €
/yö
EmmiE

3. Emmi

8.2 km
alkaen
35 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EmmiE

3. Emmi

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla8.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kaikki sujui hyvin ja sai olla huoletta reissussa! Varmasti vien koirani uudestaankin hoitoon Emmille! 😊"
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
35 €
/yö
AnuA

4. Anu

6.2 km
alkaen
35 €
/yö
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AnuA

4. Anu

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja6.2 km
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/yö
PaulaP

5. Paula

7.2 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Koirien Unelmamamma

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frisé Bella kanssa
PaulaP

5. Paula

Koirien Unelmamamma7.2 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frisé Bella kanssa
"Brutuksella riitti paljon tekemistä hoitojakson aikana, viihtyi niin hyvin ettei meinannut malttaa lähteä kotiin :) Paula käsitteli hoidokkia hienosti ja lähetteli paljon kuvia, vien uudestaankin!"
OskariO
Arvostelu - Oskari
alkaen
25 €
/yö
AgneseA

6. Agnese

9.7 km
alkaen
35 €
/yö
2 arviota

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
AgneseA

6. Agnese

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille9.7 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Isot suosittelut, Agnese laittoi kuvia ja tietoa hoitojaksolta ja kaikki sujui mainiosti. Todella mieluusti vien koiran hoitoon hänelle toistekin💯💛"
KatjaK
Arvostelu - Katja
alkaen
35 €
/yö
JanitaJ

7. Janita

9.8 km
alkaen
25 €
/yö
2 arviota

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JanitaJ

7. Janita

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾 9.8 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Koiranhoito Janitan luona meni kaikin puolin hienosti. Koirakin ihastui hoitajaan välittömästi. Varaan toistekin.👍"
PiiP
Arvostelu - Pii
alkaen
25 €
/yö
NeaN

8. Nea

5.5 km
alkaen
50 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Nopeasti Hoitoapua?

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
NeaN

8. Nea

Nopeasti Hoitoapua?5.5 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
"Kaikki sujui erinomaisesti! Kommunikointi oli vaivatonta ja Nea oli luotettava ja osaava. Voin lämpimästi suositella."
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
50 €
/yö
ReettaR

9. Reetta

9.7 km
alkaen
45 €
/yö

Parasta hoitoa koiran omistajalta sulle, kun sitä tarvitaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Keeshond Bella kanssa
ReettaR

9. Reetta

Parasta hoitoa koiran omistajalta sulle, kun sitä tarvitaan9.7 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Keeshond Bella kanssa
alkaen
45 €
/yö
Tommy, Jill & JattaT

10. Tommy, Jill & Jatta

10.5 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
Tommy, Jill & JattaT

10. Tommy, Jill & Jatta

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi10.5 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kissamme Kaspar oli hoidossa viikonlopun perheen luona ja kaikki meni hyvin ja sujuvasti. Kaspar viihtyi ja tulee mielellään uudelleenkin hoitoon. Suosittelemme lämpimästi! 🐈❤️"
MaisaM
Arvostelu - Maisa
alkaen
25 €
/yö
TuulaT

11. Tuula

7.9 km
alkaen
27 €
/yö
6 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Friendly Pet Walker

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
TuulaT

11. Tuula

Friendly Pet Walker7.9 km
(6 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
27 €
/yö
MatildaM

12. Matilda

6.4 km
alkaen
60 €
/yö
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

12. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷6.4 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
"Kaikki sujui hyvin! Lämmin suositus☺️"
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
60 €
/yö
SannaS

13. Sanna

3.4 km - Vantaa
alkaen
28 €
/yö
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵

Aktiivinen viimeksi eilen
SannaS

13. Sanna

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵3.4 km - Vantaa
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
28 €
/yö
RoosaR

14. Roosa

4.7 km
alkaen
80 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Elämän pituisella kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
RoosaR

14. Roosa

Elämän pituisella kokemuksella4.7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
"Kiitos Miran yökylä hoidosta. Nopea viestittely ja kaikki meni sovitusti. Vahva suositus, tuodaan uudestaan, jos tarvetta ilmenee."
TommiT
Arvostelu - Tommi
alkaen
80 €
/yö
TiiaT

15. Tiia

11.6 km
alkaen
40 €
/yö
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TiiaT

15. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan11.6 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
EvaE

16. Eva

10.7 km
alkaen
43 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Tarpeiden Mukaista Hoitoa!

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
EvaE

16. Eva

Tarpeiden Mukaista Hoitoa!10.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
43 €
/yö
PauliinaP

17. Pauliina

11.3 km
alkaen
33 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
PauliinaP

17. Pauliina

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳11.3 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
33 €
/yö
ThaoT

18. Thao

6.4 km
alkaen
28 €
/yö
30 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Loving and Reliable Pet Care

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
ThaoT

18. Thao

Loving and Reliable Pet Care6.4 km
(30 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
28 €
/yö
NegarN

19. Negar

10.1 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut koiranomistaja & hoitaja

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
NegarN

19. Negar

Kokenut koiranomistaja & hoitaja10.1 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
AdaA

20. Ada

10.5 km - HKI
alkaen
50 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <3

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

20. Ada

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <310.5 km - HKI
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö