1. Koiran kotihoito
  2. Vantaa

Koiran kotihoito, Vantaa

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
HeidiH

1. Heidi

3.9 km - HKI
alkaen
15 €
/yö
2 arviota

Luotettava ja rauhallinen eläintenystävä Helsingissä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
HeidiH

1. Heidi

Luotettava ja rauhallinen eläintenystävä Helsingissä3.9 km - HKI
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Kaikki meni hyvin ja sovitusti, koira oli hyvässä hoidossa."
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
15 €
/yö
PrakritiP

2. Prakriti

5.7 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Luotettava ja rakastava koirahoitaja – Koirasi parhaaksi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
PrakritiP

2. Prakriti

Luotettava ja rakastava koirahoitaja – Koirasi parhaaksi5.7 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui erinomaisesti, en voisi olla tyytyväisempi. Kommunikointi oli nopeaa ja sujuvaa. Koti oli erittäin siisti ja turvallisen oloinen. Saimme koko viikonlopun ajan kuvia ja tilannepäivityksiä, mikä oli erittäin mukavaa ja toivottua. Aion ehdottomasti jatkossakin pyytää Prakritia hoitamaan koiraamme. :-)"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
40 €
/yö
IinaI

3. Iina

7.1 km
alkaen
55 €
/yö
31 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Heippa kaikkien karvakorvien omistajat!

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
IinaI

3. Iina

Heippa kaikkien karvakorvien omistajat!7.1 km
(31 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Iina otti meidän 9kk vanhan tanskandoggi teinin omaan kotiinsa hoitoon itsevarmoin ottein. Saimme lomailla rauhallisin mielin, ja päivityksiä koiran voinnista ja tekemisistä tuli vähintään kerran päivässä kuvien kera🤗 ehdottomasti suosittelemme!"
NetteN
Arvostelu - Nette
alkaen
55 €
/yö
MiraM

4. Mira

3.2 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

4. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja3.2 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö
OliviaO

5. Olivia

6.2 km
alkaen
28 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lämmin ja avoin syli koirakamuille 🐶

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
OliviaO

5. Olivia

Lämmin ja avoin syli koirakamuille 🐶6.2 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"After managing to deal well with my very young an active male “Suomen lapinkoira”, I am sure Olivia is prepared to deal with any other dog!"
LuisL
Arvostelu - Luis
alkaen
28 €
/yö
EmmiE

6. Emmi

8.5 km
alkaen
35 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
EmmiE

6. Emmi

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla8.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin ja sai olla huoletta reissussa! Varmasti vien koirani uudestaankin hoitoon Emmille! 😊"
JenniJ
Arvostelu - Jenni
alkaen
35 €
/yö
AnuA

7. Anu

6.7 km
alkaen
35 €
/yö
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
AnuA

7. Anu

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja6.7 km
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
JanitaJ

8. Janita

8.3 km
alkaen
25 €
/yö
2 arviota

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JanitaJ

8. Janita

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾 8.3 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Koiranhoito Janitan luona meni kaikin puolin hienosti. Koirakin ihastui hoitajaan välittömästi. Varaan toistekin.👍"
PiiP
Arvostelu - Pii
alkaen
25 €
/yö
NeaN

9. Nea

6.7 km
alkaen
50 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Nopeasti Hoitoapua?

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
NeaN

9. Nea

Nopeasti Hoitoapua?6.7 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
"Kaikki sujui erinomaisesti! Kommunikointi oli vaivatonta ja Nea oli luotettava ja osaava. Voin lämpimästi suositella."
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
50 €
/yö
ReettaR

10. Reetta

6.3 km
alkaen
45 €
/yö

Parasta hoitoa koiran omistajalta sulle, kun sitä tarvitaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Keeshond Bella kanssa
ReettaR

10. Reetta

Parasta hoitoa koiran omistajalta sulle, kun sitä tarvitaan6.3 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Keeshond Bella kanssa
alkaen
45 €
/yö
Tommy, Jill & JattaT

11. Tommy, Jill & Jatta

6.9 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
Tommy, Jill & JattaT

11. Tommy, Jill & Jatta

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi6.9 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kissamme Kaspar oli hoidossa viikonlopun perheen luona ja kaikki meni hyvin ja sujuvasti. Kaspar viihtyi ja tulee mielellään uudelleenkin hoitoon. Suosittelemme lämpimästi! 🐈❤️"
MaisaM
Arvostelu - Maisa
alkaen
25 €
/yö
KatariinaK

12. Katariina

9 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja kävelytystä Meikussa ja Töölössä

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
KatariinaK

12. Katariina

Koiranhoitoa ja kävelytystä Meikussa ja Töölössä9 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Katariina was a wonderful carer for our two dogs. She is calm, knowledgable, and kept us informed about them when we were away. We highly recommend Katariina! "
SarahS
Arvostelu - Sarah
alkaen
35 €
/yö
TuulaT

13. Tuula

6 km
alkaen
27 €
/yö
6 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Friendly Pet Walker

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
TuulaT

13. Tuula

Friendly Pet Walker6 km
(6 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
27 €
/yö
MatildaM

14. Matilda

9.7 km
alkaen
60 €
/yö
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

14. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷9.7 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
"Kaikki sujui hyvin! Lämmin suositus☺️"
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
60 €
/yö
RoosaR

15. Roosa

1.8 km
alkaen
80 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Elämän pituisella kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
RoosaR

15. Roosa

Elämän pituisella kokemuksella1.8 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
"Kiitos Miran yökylä hoidosta. Nopea viestittely ja kaikki meni sovitusti. Vahva suositus, tuodaan uudestaan, jos tarvetta ilmenee."
TommiT
Arvostelu - Tommi
alkaen
80 €
/yö
EvaE

16. Eva

9.2 km
alkaen
43 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Tarpeiden Mukaista Hoitoa!

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
EvaE

16. Eva

Tarpeiden Mukaista Hoitoa!9.2 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
43 €
/yö
PauliinaP

17. Pauliina

9.5 km
alkaen
33 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
PauliinaP

17. Pauliina

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳9.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
33 €
/yö
XiaowenX

18. Xiaowen

1.4 km
alkaen
25 €
/yö

Over 10 years of pet ownership experience

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
XiaowenX

18. Xiaowen

Over 10 years of pet ownership experience1.4 km
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
MiiaM

19. Miia

4.7 km
alkaen
45 €
/yö
1
toistuva asiakas

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MiiaM

19. Miia

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja 4.7 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
45 €
/yö
HildaH

20. Hilda

8.2 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Kokemusta omaava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
HildaH

20. Hilda

Kokemusta omaava hoitaja8.2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö