1. Koiran kotihoito
  2. Tampere

Koiran kotihoito, Tampere

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
FarhanaF

1. Farhana

15.7 km
alkaen
20 €
/yö

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
FarhanaF

1. Farhana

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles15.7 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/yö
KiaK

2. Kia

1.6 km
alkaen
80 €
/yö
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

koirien ja kissojen paras kamu

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
KiaK

2. Kia

koirien ja kissojen paras kamu1.6 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
80 €
/yö
MortezaM

3. Morteza

7.7 km
alkaen
15 €
/yö

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats

MortezaM

3. Morteza

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats7.7 km
alkaen
15 €
/yö
MarcusM

4. Marcus

5.4 km
alkaen
35 €
/yö

Yksilöllistä ja lempeää hoitoa lemmikillesi

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarcusM

4. Marcus

Yksilöllistä ja lempeää hoitoa lemmikillesi5.4 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
JonnaJ

5. Jonna

4.9 km
alkaen
25 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa

JonnaJ

5. Jonna

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa4.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
25 €
/yö
IlkkaI

6. Ilkka

7.7 km
alkaen
35 €
/yö

Rakkaudesta kissoihin!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
IlkkaI

6. Ilkka

Rakkaudesta kissoihin!7.7 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
KaarinK

7. Kaarin

6.5 km
alkaen
30 €
/yö
7 arviota

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
KaarinK

7. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi6.5 km
(7 arviota)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/yö
JonnaJ

8. Jonna

10.5 km
alkaen
70 €
/yö
1 arvio

Lemmikille hoitopaikka Tampereen maalaismaisemissa🥰

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

8. Jonna

Lemmikille hoitopaikka Tampereen maalaismaisemissa🥰10.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
70 €
/yö