1. Koiran kotihoito
  2. Espoo

Koiran kotihoito, Espoo

Yön yli kestävä hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ThaoT

1. Thao

11.6 km
alkaen
28 €
/yö
30 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Loving and Reliable Pet Care

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
ThaoT

1. Thao

Loving and Reliable Pet Care11.6 km
(30 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
28 €
/yö
MiiaM

2. Miia

7.9 km
alkaen
25 €
/yö
85 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta Lemmikin Kotihoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
MiiaM

2. Miia

Eläinrakasta Lemmikin Kotihoitoa7.9 km
(85 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Emme voisi olla tyytyväisempiä! Miia oli erittäin joustava ja koiramme vaikutti oikein tyytyväiseltä hoitopaikkaansa. Tämä oli ensimmäinen kerta, kun koiramme oli hoidossa ja tulemme jatkossakin varaamaan Miialta hoitopaikkaa!"
HuyenH
Arvostelu - Huyen
alkaen
25 €
/yö
XiaowenX

3. Xiaowen

12.5 km
alkaen
25 €
/yö

Over 10 years of pet ownership experience

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
XiaowenX

3. Xiaowen

Over 10 years of pet ownership experience12.5 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
ReineR

4. Reine

8.3 km
alkaen
35 €
/yö
2 arviota

Loving and Experienced Pet Sitter

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ReineR

4. Reine

Loving and Experienced Pet Sitter8.3 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
VenlaV

5. Venla

12.1 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota

Eläinrakas koirien ulkoiluttaja ja lemmikkien seura

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
VenlaV

5. Venla

Eläinrakas koirien ulkoiluttaja ja lemmikkien seura12.1 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
JennaJ

6. Jenna

10.1 km - Vantaa
alkaen
45 €
/yö
1 arvio

Erittäin eläinrakas hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
JennaJ

6. Jenna

Erittäin eläinrakas hoitaja10.1 km - Vantaa
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
45 €
/yö
DianaD

7. Diana

4.5 km
alkaen
19 €
/yö

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
DianaD

7. Diana

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo4.5 km
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
19 €
/yö
LyydiaL

8. Lyydia

6.7 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
LyydiaL

8. Lyydia

Luotettava ja koiralähtöinen hoitopaikka 6.7 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
AdaA

9. Ada

10.9 km - HKI
alkaen
50 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <3

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

9. Ada

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <310.9 km - HKI
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
MarjutM

10. Marjut

4 km
alkaen
25 €
/yö

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
MarjutM

10. Marjut

tervetuloa pienet koirat etätyöläisen hoivaan4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frise Nova kanssa
alkaen
25 €
/yö
JasminJ

11. Jasmin

8.1 km
alkaen
38 €
/yö
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

11. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾8.1 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
38 €
/yö
RuutR

12. Ruut

12.3 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella!

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RuutR

12. Ruut

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella! 12.3 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
40 €
/yö
JanikaJ

13. Janika

4.4 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

13. Janika

Kokemusta monen laisista koirista4.4 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
50 €
/yö
OliviaO

14. Olivia

8.2 km
alkaen
38 €
/yö
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

14. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja8.2 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
alkaen
38 €
/yö
HeidiH

15. Heidi

11.3 km
alkaen
25 €
/yö

Kissoille kokenutta ja rakastavaa hoitoa Tapiolassa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HeidiH

15. Heidi

Kissoille kokenutta ja rakastavaa hoitoa Tapiolassa11.3 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
MailaM

16. Maila

5.4 km
alkaen
15 €
/yö

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa

MailaM

16. Maila

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa5.4 km
alkaen
15 €
/yö
OiliO

17. Oili

5.6 km
alkaen
40 €
/yö

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OiliO

17. Oili

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾5.6 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
FouadF

18. Fouad

10.9 km
alkaen
40 €
/yö

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki

FouadF

18. Fouad

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki10.9 km
alkaen
40 €
/yö
JasminJ

19. Jasmin

7.3 km
alkaen
25 €
/yö
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
JasminJ

19. Jasmin

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶7.3 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
LauraL

20. Laura

10.1 km
alkaen
60 €
/yö
5 arviota

Luotettava ja eläinrakas koira- ja kissanhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
LauraL

20. Laura

Luotettava ja eläinrakas koira- ja kissanhoitaja10.1 km
(5 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö