1. Koiran päivähoito
  2. Helsinki

Koiran päivähoito, Helsinki

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AnastasiaA

1. Anastasia

4.7 km
alkaen
18 €
/päivä
18 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Care, safety, love and fun for dogs and cats! <3

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnastasiaA

1. Anastasia

Care, safety, love and fun for dogs and cats! <3 4.7 km
(18 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Anastasia took a very good care of my dog during work day. 😊 i recommend! She is attentive and also knows a lot about the dogs."
EvaE
Arvostelu - Eva
alkaen
18 €
/päivä
PauliinaP

2. Pauliina

3.8 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
PauliinaP

2. Pauliina

Kokenutta apua koirallesi 🐾 🤎🌳3.8 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Pauliina was great with our 1.5-year-old Lappi who can be a handful at times. Caper was so happy after the visit that she wanted to immediately go back to her place when we picked her up 😅"
KarolinaK
Arvostelu - Karolina
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

3. Julia

5 km
alkaen
32 €
/päivä
10 arviota
1
toistuva asiakas

Koiranhoitaja Alppilassa

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JuliaJ

3. Julia

Koiranhoitaja Alppilassa5 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Juliasta tuli jo ennen hoitoa kommunikaation kautta luotettava kuva ja koira oli helppo jättää hänen osaavaan huomaansa. Koiran tarpeet huomioitiin hyvin, ja osaamista ja tietoa koirista todella löytyi. Iso suositus! "
ElsaE
Arvostelu - Elsa
alkaen
32 €
/päivä
NegarN

4. Negar

4.9 km
alkaen
35 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut koiranomistaja & hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
NegarN

4. Negar

Kokenut koiranomistaja & hoitaja4.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
"Kaikki meni todella hienosti hoidossa, ja kommunikaatio sujui hyvin 😊 Freddy menee varmasti toistekin Negarin luokse 😊 lämmin suositus! 😍"
NeaN
Arvostelu - Nea
alkaen
35 €
/päivä
LiinaL

5. Liina

3.2 km
alkaen
30 €
/päivä
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas ystävä lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
LiinaL

5. Liina

Luotettava ja eläinrakas ystävä lemmikillesi3.2 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Aina-pentu saanut parasta hoitoa. Kiitos. 🤍"
MirellaM
Arvostelu - Mirella
alkaen
30 €
/päivä
KerttuK

6. Kerttu

3.3 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka lemmikeille 🩷

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
KerttuK

6. Kerttu

Luotettava hoitopaikka lemmikeille 🩷3.3 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki sujui sovitusti. Kiitos Kerttu."
PirkkoP
Arvostelu - Pirkko
alkaen
25 €
/päivä
MirkkaM

7. Mirkka

4.4 km
alkaen
30 €
/päivä
6 arviota

Aktiivinen ja luotettava koiranhoitaja

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MirkkaM

7. Mirkka

Aktiivinen ja luotettava koiranhoitaja4.4 km
(6 arviota)
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kommunikointi Mirkan kanssa oli sujuvaa ja hoitopäivä sujui mallikkaasti 😊 Mirkka lähetti myös kuvia ja kuulumisia päivän aikana. Suosittelen lämpimästi! "
AlmaA
Arvostelu - Alma
alkaen
30 €
/päivä
EmiliaE

8. Emilia

3.9 km
alkaen
35 €
/päivä
9 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas 25v. vantaalainen

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmiliaE

8. Emilia

Eläinrakas 25v. vantaalainen3.9 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Luotettavaa koiran hoitoa"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
35 €
/päivä
OonaO

9. Oona

3.5 km - HKI
alkaen
50 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa Helsingissä

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu labbismix Usma kanssa
OonaO

9. Oona

Koiranhoitoa Helsingissä3.5 km - HKI
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu labbismix Usma kanssa
"Oona hoiti meidän vuoden ikäistä sammaria erittäin mallikkaasti. Kotiin tullessamme vastassa oli tyytyväinen ja iloinen koira. Suosittelen Oonaa lämpimästi! Kysellään kyllä jatkossakin hoitopaikkaa Oonan luota."
virpiV
Arvostelu - virpi
alkaen
50 €
/päivä
HennaH

10. Henna

3.9 km - HKI
alkaen
40 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Sydämellistä koiranhoitoa

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HennaH

10. Henna

Sydämellistä koiranhoitoa3.9 km - HKI
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Koiramme oli ensi kertaa vieraalla päivähoidossa ja hiukan varautunut, nopeasti hän kuitenkin omaksui Hennan joka piti hyvää huolta koirastamme. Olemme erittäin tyytyväisiä hoitajavalintaamme."
MarinaM
Arvostelu - Marina
alkaen
40 €
/päivä
YuxuanY

11. Yuxuan

3.2 km
alkaen
16 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Tiny Tails Home

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
YuxuanY

11. Yuxuan

Tiny Tails Home3.2 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Absolutely trustworthy and great communication "
SimoneS
Arvostelu - Simone
alkaen
16 €
/päivä
LottaL

12. Lotta

4.9 km
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

ulkoilua, lenkkejä ja rapsutuksia koiralle helsingissä💛

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi tänään
LottaL

12. Lotta

ulkoilua, lenkkejä ja rapsutuksia koiralle helsingissä💛4.9 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/päivä
SthefaniS

13. Sthefani

5.1 km
alkaen
40 €
/päivä

Your Trusted Pawsitter: Elite Care for Your Furry Friend

Aktiivinen viimeksi eilen
SthefaniS

13. Sthefani

Your Trusted Pawsitter: Elite Care for Your Furry Friend5.1 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
40 €
/päivä
MiraM

14. Mira

5 km
alkaen
40 €
/päivä
86 arviota
28
toistuvaa asiakasta

Huolehtivaa hoitoa nopeallakin aikataululla😻

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
MiraM

14. Mira

Huolehtivaa hoitoa nopeallakin aikataululla😻5 km
(86 arviota)
28 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
40 €
/päivä
EldeE

15. Elde

5 km
alkaen
28 €
/päivä

Helsinki Pawsitivity - Pet Care by Elde

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
EldeE

15. Elde

Helsinki Pawsitivity - Pet Care by Elde5 km
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
28 €
/päivä
JasminJ

16. Jasmin

4.9 km
alkaen
22 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Vain parasta hoitoa lemmikillesi!

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JasminJ

16. Jasmin

Vain parasta hoitoa lemmikillesi! 4.9 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
22 €
/päivä
KiiraK

17. Kiira

3.8 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja🤗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KiiraK

17. Kiira

Eläinrakas hoitaja🤗3.8 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AlenaA

18. Alena

3.5 km
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

kissa vai koira? rakastan molempia

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AlenaA

18. Alena

kissa vai koira? rakastan molempia3.5 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
JanitaJ

19. Janita

4.5 km
alkaen
17 €
/päivä
2 arviota

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
JanitaJ

19. Janita

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾 4.5 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
17 €
/päivä
EveliinaE

20. Eveliina

3.8 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija kissojen hoitajaksi

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
EveliinaE

20. Eveliina

Eläinrakas opiskelija kissojen hoitajaksi3.8 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä