image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+18 Lue lisää
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
image-20
image-21
image-22
1/23
HannaH

Hanna

Vastuullinen lemmikkien hoitaja kotikäynneille.

Tampere

Toiminut lemmikinhoitajana Pawshakella syyskuuta 2018 lähtien
20+ vuotta kokemusta
Asuu yhdessä …
Aktiivinen Pawshake-yhteisössä
3 kertaa tallennettu
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinenpäivä sitten
Yleensä vastaanoin 9 tuntia kuluessa
Viimeksi otettu yhteyttä6 päivää sitten
Viimeksi varattu2 kuukautta sitten

Tietoa hoitajasta Hanna

Tällä hetkellä en voi ottaa hoidettavia kotiini vaan hoito tapahtuu lemmikin kotona. Omien lemmikkieni takia en voi olla 24/7 lemmikin kotona, mutta lenkitykset, hoitokäynnit ja 1-12 h seurana olo sekä yön yli tapahtuva hoito onnistuu

Olen Hanna, Crazy (Cat) Animal Lady joka oman viiden kissan ja vaihtelevan eläinsuojeluyhdistyksen tilapäiskotijoukon lisäksi voisi käydä hoitamassa lemmikeitä niiden kotona. Olen itse entinen himoreissaaja ja ymmärrän erittäin hyvin kuinka tärkeää lemmikin omistajalle on löytää hyvä hoitaja jotta voi kevein mielin olla kotoa pois ja tietää että lemmikillään on luotettava hoitaja poissaolon ajaksi.

Minulla on ollut kissoja 90-luvun alusta lähtien. Omia kissoja ollut 7 ja yli 50 eläinsuojeluyhdistyksen kissaa. Lemmikkeinä minulla on ollut kissojen lisäksi hamstereita ja kääpiösiilejä ja hoitokokemusta on myös kaneista ja marsuista. Hoidan myös luonnonvaraisia (siilejä, oravia, pikkulintuja), niitä ollut hoidossani n. 300. Tiedän siis oikein hyvin mitä tarkoittaa sitoutuminen eläimen hoitoon.

Kokemusta on monenlaisista kissoista, ihmisrakkaista sylikissoista arkoihin piilossa kyhjöttäviin ja kaikkea näiden väliltä, vastasyntyneistä senioreihin. Kissojen lääkitseminen onnistuu. Sydäntäni lähellä on kissojen lajinmukainen ruokinta laadukkaalla kissanruuilla sekä raakaruokinta. Mielelläni annan vinkkejä näistä mikäli asialle on halukkaita kuuntelijoita/kyselijöitä, neuvon vitamiinien ja kivennäisaineiden määrän laskemisessa, edullisista hankintapaikoista jne

Koiria olen hoitanut talvesta 2023 lähtien. Tällä hetkellä minulla on useita koiraystäviä joita olen hoitanut useamman kerran, kahta jopa viikoittain. Voin lenkittää koiria, olla päivän seuranaan tai miksei yönkin, mutta omien lemmikkien takia en pysty olemaan koiran kanssa 24/7

Voin hoitaa koiria, kissoja, kaneja, marsuja, kääpiösiilejä, frettejä, chinchilloja, hamstereita ja gerbiilejä. Hyvien ohjeiden avulla voin harkita muidenkin eläinten hoitamista.

Eläimiä aktivoin lajityypillisellä tavalla omistajan neuvoja noudattaen. Pitkäaikaissairauksien vaatima lääkitys onnistuu. 

Noudatan tarkasti omistajan ohjeita ja aikatauluja. Kerron lemmikin kuulumisia sovitulla tavalla. 

Hanna tarjoaa ...

Lemmikinhoitajan Hanna kotona

Koiran päivähoito

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.alkaen 22 € /päivä, 5 € /Ylimääräinen lemmikki
Hanna voi matkustaa vain 10 km paikasta Tampere.

Kotonasi

Koiran ulkoilutus

Löydä luotettava koiran ulkoiluttajaalkaen 15 € /koiran ulkoilutus, 4 € /Ylimääräinen lemmikki
Hanna voi matkustaa vain 5 km paikasta Tampere.

Yksi kotikäynti päivässä

Varaa lemmikinhoitaja käymään kotonasi ruokkimassa lemmikkisi ja viettämässä niiden kanssa aikaa.alkaen 15 € /päivä
Hanna voi matkustaa vain 5 km paikasta Tampere.

Kaksi kotikäyntiä päivässä

Kaksi kotikäyntiä lemmikillesialkaen 30 € /päivä
Hanna voi matkustaa vain 5 km paikasta Tampere.

talovahti

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.alkaen 32 € /yö

Hanna hyväksyy

Pennut<1 vuoden ikäinen
Koiran iätKaikki iät
Koiran kootKaikki koot
Hyväksyn kissat kotiiniKaikki
FretitKaikki
PieneläimetJyrsijät, kanit, linnut...

Kalenteri

Kalenteri päivitetty hiljattain
matiketopelasu

Tietoja lemmikinhoitajan Hanna kodista

file.name

Asuinalue

Kerrostaloasunto
Pieni ulkoalue

Mitä ihmiset kertovat lemmikinhoitajasta Hanna

Kokonaisarvio

5

Lisätietoja hoitajasta Hanna

Puhun ...

englanti
espanja
suomi

Minulla on kokemusta seuraavista ...

20+ vuotta kokemusta
… käytösongelmista
… lemmikin ensiavusta ja elvytyksestä
… rescue-lemmikeistä
… vapaaehtoisena eläintensuojelun parissa
Voin antaa pistoksena annettavia lääkkeitä
Voin antaa suun kautta annettavia lääkkeitä

Vahvistetut tiedot

Sähköposti varmennettu
SMS vahvistettu
Stripe varmennettu
Varaa Pawshaken kautta nauttiaksesi Pawshake-takuusta, asiakaspalvelusta, turvallisista maksuista ja muista herkuista! Lue lisää
Koiran ulkoilutusalkaen 15 € /koiran ulkoilutus, 4 € /Ylimääräinen lemmikki
Päivämääriä ei ole valittunaOta yhteyttä hoitajaan

Vahvista varaus aina Pawshaken kautta

Mielenrauha

Lemmikkisi voi tarvita turvaa odottamattomien tilanteiden varalle. Tarjoamme Mielenrauhan takuun jokaiseen varaukseen, joka on tehty ja maksettu Pawshaken kautta.
Lue lisää Mielenrauhan takuusta

Tyytyväisyys

Kaikkiin Pawshaken kautta varattuihin ja maksettuihin varauksiin sisältyy Tyytyväisyystakuu, jotta sinä ja lemmikkisi saisitte parhaan mahdollisen lemmikinhoitokokemuksen.
Lue lisää Tyytyväisyystakuusta