1. Lemmikinhoito
  2. Leppävaara

Lemmikinhoito, Leppävaara

Kotikäyntejä lemmikillesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MilenaM

1. Milena

3.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Kokenut ja reipas lenkittäjä etsii koirakavereita

MilenaM

1. Milena

Kokenut ja reipas lenkittäjä etsii koirakavereita3.4 km
alkaen
10 €
/päivä
SuviS

2. Suvi

3.5 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Liikunnallinen hoitaja perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SuviS

2. Suvi

Liikunnallinen hoitaja perheenjäsenellesi3.5 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni sovitusti ja hoidettava tykkäsi hoitajasta 😊"
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
10 €
/päivä
SupriyaS

3. Supriya

4.7 km
alkaen
13 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
SupriyaS

3. Supriya

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs4.7 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
13 €
/päivä
AlaaA

4. Alaa

2.9 km
alkaen
16 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinintohimoinen

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlaaA

4. Alaa

Eläinintohimoinen2.9 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Alaa kävi ruokkimassa kaksi kissaani lyhyellä varoitusajalla. Hoito sujui kuten pitää ja sain ihanat kuvat tyytyväisestä kissasta :) Ehdottomasti suosittelen ja varaan myös uudestaan!"
MariM
Arvostelu - Mari
alkaen
16 €
/päivä
VanessaV

5. Vanessa

3 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Eläintenhoitoa suoraan sydämestä.

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
VanessaV

5. Vanessa

Eläintenhoitoa suoraan sydämestä.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Vanessan hoitoon pystyi jättämään turvallisin mielin meidän kodinvaihtaja kiinanpalatsikoira Danan. Kommunikointi helppoa ja Vanessa otti Danan alusta alkaen ihanasti huomioon.🥰"
SonjaS
Arvostelu - Sonja
alkaen
20 €
/päivä
VilmaV

6. Vilma

4.6 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reipas ja luotettava eläintenystävä!

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
VilmaV

6. Vilma

Reipas ja luotettava eläintenystävä!4.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
"Vilma hoiti arkaa kissaamme kotikäynneillä kolmen päivän poissaolomme ajan ja kaikki sujui moitteettomasti! Voimme suositella 😊"
JoonasJ
Arvostelu - Joonas
alkaen
15 €
/päivä
JaninaJ

7. Janina

3.6 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
JaninaJ

7. Janina

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille3.6 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
"Aivan ihana perhe❤️kaikki sujui hyvin ja tarpeiden mukaisesti. Oma koira oli tykästynyt selkeästi! "
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
15 €
/päivä
MiraM

8. Mira

4.8 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
25 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kissojenhoitaja kokemuksella & sydämellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
MiraM

8. Mira

Kissojenhoitaja kokemuksella & sydämellä4.8 km - HKI
(25 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Mira huolehti kissoistani erittäin hyvin ja raportoi kattavasti kissojen kuulumisista matkani aikana. Kotiin palattua vastassani oli tyytyväiset kissat, jotka olivat saaneet paljon huomiota ja paijauksia Miralta. Myös hoidon sopiminen onnistui joustavasti, vaikka aikatauluni oli pikainen. "
PihlaP
Arvostelu - Pihla
alkaen
20 €
/päivä
Tseyang ja RiiaT

9. Tseyang ja Riia

4.9 km
alkaen
10 €
/päivä
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Tseyang ja RiiaT

9. Tseyang ja Riia

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä4.9 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Todella ystävällistä ja selvästi koira kokenutta hoitoa. Koirani erityistarpeet otettiin huomioon ja hoitajalla oli varmat otteet. "
AidaA
Arvostelu - Aida
alkaen
10 €
/päivä
JasminJ

10. Jasmin

4.7 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

10. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾4.7 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Jasminin kanssa asiointi oli mukavaa, ja aran kissan kotihoito sujui moitteetta!"
JoonasJ
Arvostelu - Joonas
alkaen
20 €
/päivä
SenniS

11. Senni

3 km
alkaen
30 €
/päivä
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SenniS

11. Senni

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷3 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
LauraL

12. Laura

3.2 km
alkaen
14 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rakkautta jokaiselle tassulle!

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
LauraL

12. Laura

Rakkautta jokaiselle tassulle!3.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
14 €
/päivä
NataliiaN

13. Nataliia

2.7 km
alkaen
19 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
NataliiaN

13. Nataliia

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️2.7 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
19 €
/päivä
OksanaO

14. Oksana

4.7 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
OksanaO

14. Oksana

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion4.7 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
AuneA

15. Aune

4.2 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien & kissojen turvallinen hoitaja/ hoitopaikka 💕

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AuneA

15. Aune

Koirien & kissojen turvallinen hoitaja/ hoitopaikka 💕4.2 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
MirkaM

16. Mirka

0.9 km
alkaen
10 €
/päivä

Luonnossa viihtyvä ulkoiluttaja kaikenlaisille koirille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
MirkaM

16. Mirka

Luonnossa viihtyvä ulkoiluttaja kaikenlaisille koirille0.9 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
MaarjaM

17. Maarja

4.4 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Ennakkoluulotonta hoitoa Kannelmäki-Pasila-Arabia akselilla

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MaarjaM

17. Maarja

Ennakkoluulotonta hoitoa Kannelmäki-Pasila-Arabia akselilla4.4 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

18. Jenni

3.7 km
alkaen
16 €
/päivä
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Vuosien kokemuksella hyvää lemmikinhoitoa!

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
JenniJ

18. Jenni

Vuosien kokemuksella hyvää lemmikinhoitoa!3.7 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
16 €
/päivä
AnastasiaA

19. Anastasia

3.1 km
alkaen
30 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Tuo koirasi lomailemaan

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnastasiaA

19. Anastasia

Tuo koirasi lomailemaan 3.1 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
RoosaR

20. Roosa

4.5 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Elämän pituisella kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
RoosaR

20. Roosa

Elämän pituisella kokemuksella4.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä